venkovní vířivka Klondiker

 

Nepřekonatelná ergonomie.

KLONDIKER  

venkovní vířivka Klondiker

Luxusní lenošení jak pro ni, tak pro něj, to je to, co můžete očekávat v této vířivce se dvěma lehátky. Nedávno přepracovaná neplovoucí lehátka vám přinesou opravdový komfort. Tři různě tvarovaná sedadla s víceúrovňovými opěrkami rukou doplňují tento úžasný model.


Počet osob: 5 osob
Rozměry: 235 x 235 x 98 cm
Objem vody: 1430 Litrů

Vyberte si vlastní konfiguraci počtu trysek.
venkovní vířivka Klondiker

Prestige 20/1

Počet trysek 10 vel. 3", jednopulsní / rotační
9 vel. 5", jednopulsní / rotační
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
venkovní vířivka klondiker

Signature 40/2

Počet trysek 28 vel. 3", jednopulsní / rotační
11 vel. 5", jednopulsní / rotační
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
venkovní vířivka klondiker

Legend 40/3

Počet trysek 28 vel. 3", jednopulsní / rotační
11 vel. 5", jednopulsní / rotační
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
venkovní vířivka klondiker

Legend Select 60/3

Počet trysek 47 vel. 3", jednopulsní / rotační
12 vel. 5", jednopulsní / rotační
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
venkovní vířivka klondiker

SDS 60/4

Počet trysek 47 vel. 3", jednopulsní / rotační
6 vel. 5", jednopulsní / rotační
6 vel. 7", jednopulsní / rotační
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
Čerpadlo 4 jednorychlostní
Vyberte si barvu skořepiny a kabinetu

Barva skořepiny

Kabinet cedrový - standardní

Barvy kabinetu vířivek

 

Kabinet bezúdržbový - volitelný

Barva kabinetu vířivky
Výhody vířivek Arctic Spas - série Custom.

Standardní výbava série Custom

Vířivky Arctic Spas série Custom jsou standardně dodávány s řadou jedinečných funkcí! Kliknutím na některou z níže uvedených funkcí se o nich dozvíte více!

Samonosná skořepina vířivky Naše samonosná kompozitní skořepina se skládá z několika vrstev ručně nanášeného sklolaminátu a prémiového akrylátového povrchu Aristech. Na její vodotěsnost poskytujeme jedinečnou doživotní záruku.

obvodová izolace vířivky Náš systém obvodové tepelné izolace FreeHeat™ vířivku nejenom perfektně izoluje, současně však také umožní využít zbytkové teplo z provozu čerpadel. Výsledkem je nejlépe tepelně izolovaná vířivka na světě.

Sklolaminátová podlaha vířivky Vířivky Arctic Spas disponují pevnou integrovanou kompozitní podlahou Forever Floor™, díky které je můžete umístit na jakýkoliv vodorovný terén s dostatečnou únosností.

Termokryt vířivek Arctic S termokrytem Castcore™ Mylovac se nemusíte obávat žádné sněhové nadílky. Mimořádně vysokou únosnost doplňují perfektní tepelně izolační vlastnosti a dlouhá životnost.

Kabinet vířivky z cedru Jedinečný dřevěný cedrový kabinet vyrobený ručně v nábytkové kvalitě na první pohled odlišuje vířivky Arctic Spas od veškeré konkurence.

Servisní přístup do celé vířivky Až osm odnímatelných dvířek po obvodu kabinetu garantuje bezproblémový přístup ke všem komponentům vířivky pro budoucí údržbu, servis či upgrade.

Řídicí systém vířivky Moderní řídicí systém s dálkovou správou a vízí do budoucna.

Řídicí systém vířivky a dálkové ovládání Nejen dálkové ovládání z vašeho mobilu, ale i podpora servisu a mnoho dalšího, co poskytuje dnešní svět internetu.

Titanový ohřev vířivky Topná tělesa ohřevů vířivek bývají vzhledem k extrémním provozním podmínkám velmi poruchová. Náš titanový ohřev se však pyšní zcela mimořádnou pětiletou zárukou. Bez otázek.

Čerpadla ve vířivkách Arctic Špičková čerpadla s výkonnými a úspornými elektromotory zajistí spolehlivý provoz a vysokou kvalitu hydromasáže.

Filtrační systém vířivky Svěží čistá voda s minimálním úsilím. Podívejte se blíže na náš nový filtrační systém včetně nových unikátních filtrů.

Trysky ve vířivkách Arctic Spas Nové nízkoprofilové bezložiskové hydromasážní trysky Ripple, s nerezovým povrchem.

LED osvětlení ve vířivce Každá vířivka řady Custom obsahuje pro vaše pohodlí základní barevné LED osvětlení Northern Lights.

Schválení vířivky a její certifikace Provozní bezpečnost je u nás na prvním místě a naše vířivky musí stoprocentně splňovat požadavky všech příslušných norem a předpisů.

Hadice ve vířivkách Arctic Toto vysoce speciální potrubí je ideální pro spojení s PVC komponenty, přičemž umožňuje větší styčnou plochu, vyšší průtok vody a eliminuje prolínání vody způsobené pohybem hadic.

Komfortní masáž ve vířivce Ergonomický design našich vířivek byl díky zpětné vazbě uživatelů doveden k dokonalosti. Vychutnejte si dokonale komfortní relaxaci nebo mimořádnou sílu hydromasáže Arctic Spas.

Nastavvitelná opěrka hlavy ve vířivce. Nastavitelné podhlavníky Arctic Spas se nejen přizpůsobí výšce vaší postavy, kloubový ohyb navíc zajistí zcela přirozenou a komfortní opěru hlavy.

Barvy povrchu akrylátových vířivek Kromě standardních barev prémiového akrylátového povrchu skořepiny Aristech Acrylics můžete – výhradně u vířivek Arctic Spas - volit také exkluzivní barvy Dakota, Kalahari se strukturovaným povrchem.

vodopád ve vířivce Relaxační zážitkový vodopád s nastavitelným proudem vody.

záruka na vířivky Arctic Spas Naše základní hodnoty.

Volitelná výbava

Zjistěte jaké jsou možnosti hlavně v oblasti dezinfekce vody, osvětlení, ale objevte také spoustu dalších doplňků, které znásobí vaše pohodlí.

Termokryt Mylovac s obalem Weathershield Termokryt Castcore™ Mylovac je nyní možné objednat s obalem z materiálu Weathershield. Místo koženého vzhledu získáte látkový. Dostupnost této volby je na dotaz.

Bezúdržnový kabinet vířivky Navržen přesně podle léty osvědčeného designu našich legendárních cedrových kabinetů, avšak vyroben z kompozitu HighWood - tedy v bezúdržbovém provedení.

Spolehlivý a účinný ozonový systém, který zaručí oxidaci mnohých organických nečistot a znamená výrazné snížení spotřeby dezinfekčních přípravků.

Slana voda ve vířivce Onzen™ je systém slané vody vyvinutý společností Arctic Spas, který vytváří sanitační činidlo elektrolýzou mořské soli. Ve srovnání s tradičními metodami dezinfekce vody má několik výhod.

Systém se slanou vodou, Spa Boy Péče o kvalitu vody ve vířivce nikdy nebyla snadnější. Systém SpaBoy neustále monitoruje hodnotu pH a úroveň sanitace vody, kterou také podle potřeby automaticky upravuje. Díky vzdálenému přístupu máte navíc vše odkudkoliv pod kontrolou.

Hudební systém aquatremor Náš jedinečný systém Aquatremor™ nabídne nejen zážitek z hudby, ale poskytne i neobyčejnou vibroakustickou masáž.

Přídavné osvětlení do vířivky Kromě standardního osvětlení Northerm Lights je možno si zvolit další jednotlivé přídavné osvětlení:

Family Lghting Package - osvětlení NL a osvětlené ovladače, podtácky, vodopád
Ultimate Lights - vše jak u Family, navíc podsvětlené trysky
Corner Accent - osvětlená nároží cedrového kabinetu


skyfall Naše novinka, mlžný vodopád SkyFall® vytváří umělou kaskádovou mlhu, která se zvolna snáší na vodní hladinu.

Masážní sedadlo SDS Masážní sedadlo osázené 7″ velkými výkonnými tryskami. Spusťte je, držte se a užívejte si.


Zavolejte 602 545 067