zavřít× Zavolejte: +420 602 545 067
venkovní vířivka klondiker

 

Jedna z nejpohodlnějších vířivek na světě.

Klondiker   

venkovní vířivka klondiker

Jakožto nejpohodlnější vířivka na světě je tento model vybaven neplovoucími lehátky pro oba partnery (jedno je speciálně navrženo pro osoby menší než 167 cm) a opěrkami u každého sedátka. Tyto luxusní venkovní vířivky pro 5 osob mají vestavěné opěrky hlavy, kapitánské křeslo a pyšní se nejvyšším možným pohodlím na všech pozicích.


Počet osob: 6 osob
Rozměry: 235 x 235 x 98 cm
Objem vody: 1262 Litrů

Vyberte si vlastní konfiguraci počtu trysek.
venkovní vířivka klondiker

Signature

Počet trysek 11 vel. 5", jednopulsní/rotační
16 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
2 krční
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
venkovní vířivka klondiker

Legend

Počet trysek 12 vel. 5", jednopulsní/rotační
30 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
2 krční
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
venkovní vířivka klondiker

Legend Select

Počet trysek 13 vel. 5", jednopulsní/rotační
45 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
2 krční
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
venkovní vířivka klondiker

Epic

Počet trysek 13 vel. 5", jednopulsní/rotační
45 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
2 krční
1 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
Čerpadlo 4 jednorychlostní
Čerpadlo 5 jednorychlostní
Výhody vířivek Arctic Spas.

Standardní výbava - výhody vířivek Arctic

Tyto základní stavební kameny dělají z vířivek Arctic Spas tu nejlepší volbu pokud chcete venkovní vířivku s úspornými provozními náklady, s jednoduchou údržbou a dlouhou životností.

obvodová izolace vířivky Náš systém obvodové tepelné izolace FreeHeat® vířivku nejenom perfektně izoluje, současně však také umožní využít zbytkové teplo z provozu čerpadel. Výsledkem je nejlépe tepelně izolovaná vířivka na světě.

Samonosná skořepina vířivky Naše samonosná kompozitní skořepina se skládá z několika vrstev ručně nanášeného sklolaminátu a prémiového akrylátového povrchu Aristech. Na její vodotěsnost poskytujeme jedinečnou doživotní záruku.

Termokryt vířivek Arctic S termokrytem Castcore® Mylovac se nemusíte obávat žádné sněhové nadílky. Mimořádně vysokou únosnost doplňují perfektní tepelně izolační vlastnosti a dlouhá životnost.

Sklolaminátová podlaha vířivky Vířivky Arctic Spas mají integrovanou kompozitní podlahu Forever Floor™, díky které je můžete umístit na jakýkoliv vodorovný terén s dostatečnou únosností.

Servisní přístup do celé vířivky Až osm odnímatelných dvířek po obvodu kabinetu garantuje bezproblémový přístup ke všem komponentům vířivky pro budoucí údržbu, servis či upgrade.

Schválení vířivky a její certifikace Provozní bezpečnost je u nás na prvním místě a naše vířivky musí stoprocentně splňovat požadavky všech příslušných norem a předpisů.

Řídicí systém vířivky a dálkové ovládání Z kteréhokoliv místa na světě s přístupem k internetu můžete nyní svou vířivku Arctic Spas kontrolovat i nastavovat.

Kabinet vířivky z cedru Jedinečný dřevěný cedrový kabinet vyrobený ručně v nábytkové kvalitě na první pohled odlišuje vířivky Arctic Spas od veškeré konkurence.

Titanový ohřev vířivky Topná tělesa ohřevů vířivek bývají vzhledem k extrémním provozním podmínkám velmi poruchová. Náš titanový ohřev se však pyšní zcela mimořádnou pětiletou zárukou. Bez otázek.

Čerpadla ve vířivkách Arctic Špičková čerpadla White Water s výkonnými elektromotory zajistí spolehlivý provoz a vysokou kvalitu hydromasáže.

Barvy povrchu akrylátových vířivek Kromě standardních barev prémiového akrylátového povrchu skořepiny Aristech Acrylics můžete – výhradně u vířivek Arctic Spas - volit také exkluzivní barvy Dakota, Kalahari a Ponderosa Pine.

LED osvětlení ve vířivce Osvětlení vířivek Arctic Spas je inspirováno nádherou severské polární záře. Vyberte si variantu, která vytvoří světelnou atmosféru zcela podle vašich představ.

Filtrační systém vířivky Dvojice plovoucích skimmerů se postará o velmi účinné odebírání nečistot z povrchu hladiny, které zachytí naše speciální filtry Silver Sentinel s účinností až 1 mikron.

Komfortní masáž ve vířivce Ergonomický design našich vířivek byl díky zpětné vazbě uživatelů doveden k dokonalosti. Vychutnejte si dokonale komfortní relaxaci nebo mimořádnou sílu hydromasáže Arctic Spas.

Aromaterapie ve vířivce Aromaterapeutický systém našich vířivek uvolňuje vonné esence do proudu vzduchu přisávaného do vody. Efekt aromaterapie je proto nesrovnatelný.

Nastavvitelná opěrka hlavy ve vířivce. Nastavitelné podhlavníky Arctic Spas se nejen přizpůsobí výšce vaší postavy, kloubový ohyb navíc zajistí zcela přirozenou a komfortní opěru hlavy.

Volitelná výbava

Zjistěte jaké jsou možnosti hlavně v oblasti dezinfekce vody, osvětlení, ale objevte také spoustu dalších doplňků, které znásobí vaše pohodlí.

Systém se slanou vodou, Spa Boy Péče o kvalitu vody ve vířivce nikdy nebyla snadnější. Systém SpaBoy neustále monitoruje hodnotu pH a úroveň sanitace vody, kterou také podle potřeby automaticky upravuje. Díky vzdálenému přístupu máte navíc vše odkudkoliv pod kontrolou.

Slana voda ve vířivce Onzen™ je systém slané vody vyvinutý společností Arctic Spas, který vytváří sanitační činidlo elektrolýzou mořské soli. Ve srovnání s tradičními metodami dezinfekce vody má několik výhod.

Ozonové systémy používané ve vířivkách nejsou stejné. Jejich účinnost závisí na výkonu generátoru a konstrukci směšovací komory. Zjistěte, jak řešíme ozonovou dezinfekci u Arctic Spas.

LED osvětlení ve vířivce Osvětlení vířivek Arctic Spas je inspirováno nádherou severské polární záře. Vyberte si variantu, která vytvoří světelnou atmosféru zcela podle vašich představ.

vzduchová terapie Přídavná sestava výtlačného ventilátoru, potrubí a vzduchových trysek se postará o lehkou, bublinkovou masáž pomocí ohřátého vzduchu z prostoru pod vanou vířivky.

Bezúdržnový kabinet vířivky Navržen přesně podle léty osvědčeného designu našich legendárních cedrových kabinetů, avšak vyroben z kompozitu HighWood - tedy v bezúdržbovém provedení.

Zatímco stereo sytém WetTunes™ s vysouvacími reproduktory se stane potěšením pro každého fanouška hudby, náš jedinečný systém Aquatremor nabídne neobyčejný zážitek vibroakustické masáže.

Zvedák držák termokrytu vířivky Zvedák osazený pod vířivkou nebo přišroubovaný do kabinetu a vybavený pneumatickými vzpěrami. Tento doplněk výrazně přispěje k uživatelskému komfortu.

Kromě oblíbených cedrových schodů můžete vířivku Arctic Spas doplnit například barovým pultíkem, cedrovým květináčem nebo praktickým věšákem na župany.


Zavolejte 602 545 067