Příspěvky a diskuzi o venkovních vířivkách Arctic Spas, jiných vířivkách, bazénech a další relaxaci v domácnostech jsme přesunuli na naše facebookové stránky. Budeme rádi, když je navštívíte a venkovní vířivky Arctic třeba doporučíte známým, nebo vložíte vlastní příspěvky. Díky.

Reference zákazníků

 • pan S., vířivka Arctic Fox, 20.12.2021

  Dobrý den pane Zhoř.
  Rád bych se vyjádřil k vířivce Artic -Spas
  Téměř před patnácti lety jsme se rozhodli pořídit si kanadskou venkovní vířivku Arctic - Spas v provedení Fox. Od té doby 2x až 4x týdne vyžíváme s manželkou blahodárné působení balneo- masážní požitky. Po krátkém čase jsme vířivku pro nepříjemné deště a sněžení přesunuli do zimní zahrady. Od té doby jsme se nesetkali s nějakými problémy. Vodu měním 1x za 3 měsíce bez chemikálií a spoléhám na ozonátor a režim filtrace 4x za den. Již vlastní doprava a instalace vířivky připomínala koncert profesionálů. Dotazy, informace v průběhu doby byly perfektně vyřízeny. Za celou dobu jsem pořizoval pouze manipulační schody, které zlepšily přístup do vířivky. Absolutní spokojenost, doc.Ing. F. Stuchlík CSc.

 • pan Z., vířivka Arctic Spas, 4.11.2016

  Jinak vířivka je super a bez poruchy děkuji. Spousty známých se v ní vyřádily a pak koupily jiné (xxx atd.) a pláčou. Viděl jsem parametry a taky bych plakal.

 • pan B., vířivka Arctic Spas se systémem SpaBoy, 21.9.2016

  Po létech okukování a za vydatné a přátelské podpory pana Zhoře nám na zahradě přistála čerstvá Foxka. Výborná domluva a instalace takřka “na klíč”. Máme ji teprve dva měsíce, ale zatím maximální spokojenost. Úžasná síla trysek, zvrásněný povrch vany neklouže, celkem snadné otevírání krytu. Zvolili jsme slanou vodu a Spa Boy a udělali jsme dobře. Jsem z něj unešený. Nejenže se můžu kdykoliv podívat na stav vody a PH, dálkově ji ovládat nebo jen kontrolovat, ale hlavně zdá se, že to funguje. Vždy po koupání nám spadne chlór do červené a během pár hodin se vrátí do zelené. Nic nemusím měřit, nic nemusím dosypávat, jen na mobilu pozoruji, jaký je stav, a chloru je přesně, kolik má být, takže nedráždí. Také napuštění úplně pohodové, navzdory “strašení”, kolikrát se bude muset voda upravovat než se ustálí. V aplikaci na mobilu mi pH skočilo do červené jen první dva dny, dosypal jsem trochu “pH minus” a od té doby jsme stále krásně v zeleném. Takže vířivka super, SpaBoy se slanou vodou ještě lepší, doufám, že případné servisy budou také k plné spokojenosti (ideálně žádné nebudou potřeba).

 • pan V., swimspa Wolverine, 16.9.2016

  Na úvod musím napsat, že jsme se SwimSpa maximálně spokojeni a vřele každému doporučuji. Denně ji využíváme a hodnotíme ji jako jednu z nejlepších součástí našeho domu. Navíc v zimní zahradě použitelné vždy - super. Plaveme na plovacím prutu oba velmi často a musím konstatovat, že je to zařízení opravdu geniální. Tak geniální, že protiproud skoro vůbec nevyužíváme.

 • pan Z., vířivka Arctic Spas, 23.9.2014

  … rádi bychom Vám sdělili, že od Vás zakoupená vířivá vana je v energetické třídě na špičce. Po jednoročním provozu jsme zjistili, že vířivka má neuvěřitelně malou spotřebu, i při častém zimním provozu jsme zaregistrovali minimální zvýšení elektrické energie. Díky Vám jsme zakoupili výjimečnou věc, kterou bychom doporučili každému. Tento příspěvek můžete brát jako kladnou recenzi na Vaši firmu, tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

 • manželé R, vířivka Arctic Spas - model Fox, 29.8.2014

  Jsme rádi, že jsme při výběru dodavatele vířivky narazili na vaši firmu. Dodaná vířivka Arctic Fox předčila naše očekávání a vámi poskytnuté služby odpovídají dobrému jménu vaší firmy.

 • paní Š., 3.5.2015

  Velmi oceňuji Váš vstřícný přístup, když jste byli ochotni přijet prohlédnout místo plánované instalace bazénu bez závazku budoucího nákupu. Jsme rádi, že jsme si bazén nakonec u vás také objednali, rychlé provedení a konečný výsledek nám závidí všichni sousedi.

 • manželé V., celoroční bazén Arctic, 18.11.2015

  Když jsme vybírali swim spa, navštívili jsme hodně showroomů. Teprve u vás jsme však pochopili, co je při výběru nejdůležitější. Oceňujeme vysokou odbornost a ochotu, se kterou jste se nám věnovali. Dodávka se uskutečnila ve sjednaném termínu, instalace byla rychlá, provozní zaškolení na vysoké úrovni. Také s kvalitou produktu jsme naprosto spokojeni, naše hodnocení je tedy pět z pěti!

 • pan L, Vířivka Arctic Spas, 20.12.2012

  Originální novoroční přání: Smutek, splín a velké hoře, léčím ve vířivce od pana Zhoře. Pf 2013.