zavřít× Zavolejte: +420 602 545 067

Inteligentní, nenáročná a přirozená péče o vodu se snadným ovládáním.

Onzen™ je systém slané vody vyvinutý společností Arctic Spas, který vytváří sanitační činidlo elektrolýzou mořské soli Tento systém má několik výhod ve srovnání s tradičními metodami dezinfekce vody. Sanitační činidlo je podle potřeby vyráběno a nikoliv přidáváno do vody, provozní náklady jsou proto nízké. Sanitační činidlo je vyráběno v čisté formě, je prosté všech zbytkových příměsí, které se tak nehromadí ve vodě. V důsledku je voda mnohem jemnější k očím i pokožce, úroveň slanosti je přitom srovnatelná se slaností lidských slz.

Onzen™ má mnoho unikátních parametrů, kterými překonává dřívější otázky spojené s použitím systémů slané vody pro vířivky. Onzen™ má elektrody, které mohou být v budoucnu vyměněny přímo uživatelem. Protože je elektrolýza základem fungování systému, je zřejmé, že potřeba výměny elektrod v budoucnu nastane. Výměna titanové kartuše s elektrodou je jednoduchá a finančně nenáročná operace, při které ani nemusí být z vířivky vypuštěna voda. Druhou výhodou systému Onzen je možnost plné kontroly pomocí horního ovládacího panelu nebo prostřednictvím aplikace Arctic Spas® Smart Phone App. Uživatel může sanitaci systémem Onzen přizpůsobit aktuálnímu nebo předpokládanému vytížení vířivky.

Co více?
  • Používání systému Onzen se slanou vodou může výrazně snížit námahu a náklady na údržbu a čistotu vody, ale přesto doporučujeme doplnit systém Onzen o některý ze systému Peak (ozónový generátor), abyste maximalizovali výhody systému Onzen - systém slané vody.
  • Chcete systém slané vody ve vířivce a zaujal vás systém Onzen? A chtěli byste tento systém, kde množství dezinfekce neřídíte vy, ale automat? Pak se podívejte na systém Spa Boy
Onzen

Více o dálkové správě vířivky:

Více automatické dezinfekci - systém Spa Boy: