celoroční bazén / swimspa Athabascan

 

Náš nejprostornější bazén.

ATHABASCAN   

venkovní celoroční bazén - swimspa

Athabascan je nejčistěší reprezentant mezi našimi bazény. Disponuje největším prostorem vodní plochy a dává tak obrovský prostor vodním radovánkám a relaxaci.

Pro vstup a výstup je vybaven několika zvýšenými plochami, které zároveň poskytují prostor pro oddech po aktivitách v hluboké vodě. Athabascan je Vám k dispozici po celý rok, jen pár kroků od domu.


Rozměry: 436 x 236 x 129 cm
Objem vody: 5100 Litrů
Počet masážních sedadel: nemá
Počet trysek: 3
Druh protiproudu: nemá

Konfigurace celoročního bazénu Athabascan

Počet trysek 3 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
Čerpadlo 1 dvourychlostní - určeno pro filtraci
Vyberte si barvu skořepiny a kabinetu

Barva skořepiny

Kabinet cedrový - standardní

Barvy kabinetu vířivek

 

Kabinet bezúdržbový - volitelný

Barva kabinetu vířivky
Výhody celoročních bazénů Arctic - série Classic.

Standardní výbava série Classic

Celoroční bazény Arctic série Classic jsou standardně dodávány s řadou funkcí! Kliknutím na některou z níže uvedených funkcí se o nich dozvíte více!

Samonosná skořepina vířivky Naše samonosná kompozitní skořepina se skládá z několika vrstev ručně nanášeného sklolaminátu a prémiového akrylátového povrchu Aristech. Na její vodotěsnost poskytujeme jedinečnou doživotní záruku.

obvodová izolace vířivky Náš systém obvodové tepelné izolace FreeHeat™ vířivku nejenom perfektně izoluje, současně však také umožní využít zbytkové teplo z provozu čerpadel. Výsledkem je nejlépe tepelně izolovaná vířivka na světě.

podlaha vířivky Základem vířivek řady Classic je naše podlahla Everlast™, která tvoří výbornou izolovanou základnu.

Termokryt vířivek Arctic V základní výbavě je termokryt CM tloušťky 13 - 10 cm, který zajistí úsporu energie a jednoduché ovládání.


Kabinet vířivky z cedru Jedinečný dřevěný cedrový kabinet vyrobený ručně v nábytkové kvalitě na první pohled odlišuje vířivky Arctic Spas od veškeré konkurence.

Servisní přístup do celé vířivky Až osm odnímatelných dvířek po obvodu kabinetu garantuje bezproblémový přístup ke všem komponentům vířivky pro budoucí údržbu, servis či upgrade.

Řídicí systém vířivky a ohřev Technologie, která zajistí jednoduché použití a připravenost do budoucna. Standardní řídicí elektronika a ovládací panel je od firmy Gecko, typ in.YE. Tento prémiový systém je extrémně spolehlivý, má autodiagnostiku a nabízí dobrou modularitu umožňující jednoduché opravy. Součástí je i průtokový ohřev té nejvyšší kvality.

Čerpadla ve vířivkách Arctic Špičková čerpadla s výkonnými a úspornými elektromotory zajistí spolehlivý provoz a vysokou kvalitu hydromasáže.

Filtrační systém vířivky Dvojice plovoucích skimmerů se postará o velmi účinné odebírání nečistot z povrchu hladiny, které zachytí naše speciální filtry Silver Sentinel s účinností až 1 mikron.

Trysky ve vířivkách Arctic Spas Bezložiskové hydromasážní trysky v designu Pepperleaf, s nerezovým povrchem.

LED osvětlení ve vířivce Každá vířivka řady Classic obsahuje pro vaše pohodlí základní barevné LED osvětlení Northern Lights.

Schválení vířivky a její certifikace Provozní bezpečnost je u nás na prvním místě a naše vířivky musí stoprocentně splňovat požadavky všech příslušných norem a předpisů.

Hadice ve vířivkách Arctic Toto vysoce speciální potrubí je ideální pro spojení s PVC komponenty, přičemž umožňuje větší styčnou plochu, vyšší průtok vody a eliminuje prolínání vody způsobené pohybem hadic.

Komfortní masáž ve vířivce Ergonomický design našich vířivek byl díky zpětné vazbě uživatelů doveden k dokonalosti. Vychutnejte si dokonale komfortní relaxaci nebo mimořádnou sílu hydromasáže Arctic Spas.

Nastavvitelná opěrka hlavy ve vířivce. Nastavitelné podhlavníky Arctic Spas se nejen přizpůsobí výšce vaší postavy, kloubový ohyb navíc zajistí zcela přirozenou a komfortní opěru hlavy.

Barvy povrchu akrylátových vířivek Kromě standardních barev prémiového akrylátového povrchu skořepiny Aristech Acrylics můžete – výhradně u vířivek Arctic Spas - volit také exkluzivní barvy Dakota, Kalahari se strukturovaným povrchem.

Protiproud Monsoon Vysokoprůtokové trysky Monsoon nebo Niagara (dle typu bazénu) tvoří dostatečný proud vody pro kondiční či rekreační plavání nebo zábavu v bazénu.

vodopád ve vířivce Relaxační zážitkový vodopád s nastavitelným proudem vody.

záruka na vířivky Arctic Spas Naše základní hodnoty.

Volitelná výbava

Zjistěte jaké jsou možnosti hlavně v oblasti dezinfekce vody, osvětlení, ale objevte také spoustu dalších doplňků, které znásobí vaše pohodlí.

Sklolaminátová podlaha vířivky Vířivky Arctic Spas disponují pevnou integrovanou kompozitní podlahou Forever Floor™, díky které je můžete umístit na jakýkoliv vodorovný terén s dostatečnou únosností.

Termokryt vířivek Arctic S termokrytem Castcore™ Mylovac se nemusíte obávat žádné sněhové nadílky. Mimořádně vysokou únosnost doplňují perfektní tepelně izolační vlastnosti a dlouhá životnost.

Bezúdržnový kabinet vířivky Navržen přesně podle léty osvědčeného designu našich legendárních cedrových kabinetů, avšak vyroben z kompozitu HighWood - tedy v bezúdržbovém provedení.

Spolehlivý a účinný ozonový systém, který zaručí oxidaci mnohých organických nečistot a znamená výrazné snížení spotřeby dezinfekčních přípravků.

Slana voda ve vířivce Onzen™ je systém slané vody vyvinutý společností Arctic Spas, který vytváří sanitační činidlo elektrolýzou mořské soli. Ve srovnání s tradičními metodami dezinfekce vody má několik výhod.

Stereo systém WetTunes™ s vysouvacími reproduktory se stane potěšením pro každého fanouška hudby.

Přídavné osvětlení Core Kromě standardního osvětlení Northerm Lights budou navíc podsvíceny i ovládací prvky.

Dálkové ovládání vířivky - in.touch 2 Systém in.touch 2 zjednodušuje připojení vířivky k internetu a promění váš tablet nebo chytrý telefon v plnohodnotný dálkový ovladač.


Zavolejte 602 545 067