venkovní vířivka Husky

 

Menší, ale velice prostorná

HUSKY   

venkovní vířivka Husky

Vířivka Husky má místo až pro 5 osob a je koncipována jako velký otevřený prostor s množstvím různých sedátek. Jednoduchý komfort a spousta relaxace, to vše vířivka Husky přináší, přitom nezabere tolik místa.


Počet osob: 5 osob
Rozměry: 213 x 186 x 99 cm
Objem vody: 1030 Litrů

Konfigurace vířivky
venkovní vířivka Husky

Husky

Počet trysek 18 vel. 2,5", jednopulsní/rotační
2 vel. 4", jednopulsní/rotační
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Vyberte si barvu skořepiny a kabinetu

Barva skořepiny

Barva kabinetu

Výhody vířivek Arctic Spas - série Core.

Standardní výbava série Core

Vířivky Arctic Spas série Core jsou standardně dodávány s řadou funkcí! Kliknutím na některou z níže uvedených funkcí se o nich dozvíte více!

Samonosná skořepina vířivky Základem každé kvalitní vířivky je síla její skořepiny.

obvodová izolace vířivky Náš systém obvodové tepelné izolace HeatLock© vířivku nejenom perfektně izoluje, současně však také umožní využít zbytkové teplo z provozu čerpadel. Výsledkem je skvěle tepelně izolovaná vířivka.

podlaha vířivky Základem vířivek řady Core je naše podlahla Everlast™, která tvoří výbornou izolovanou základnu.

Termokryt vířivek Arctic V základní výbavě je klasický termokryt 4-2, který zajistí úsporu energie a jednoduché ovládání.


Bezúdržbový kabinet vířivky Kabinety vířivek série Core jsou navrženy tak, aby vypadaly jako přírodní dřevo s dlouhou životností a nízkou údržbou syntetických kompozitních materiálů.

Servisní přístup do celé vířivky Odnímatelné panely po obvodu kabinetu garantují bezproblémový přístup ke všem komponentům vířivky pro budoucí údržbu, servis či upgrade.

Řídicí systém vířivky a ohřev Technologie, která zajistí jednoduché použití a připravenost do budoucna. Standardní řídicí elektronika a ovládací panel je od firmy Gecko, typ in.YE. Tento prémiový systém je extrémně spolehlivý, má autodiagnostiku a nabízí dobrou modularitu umožňující jednoduché opravy. Součástí je i průtokový ohřev té nejvyšší kvality.

Filtrační systém vířivky Jeden plovoucí skimmer se postará o účinné odebírání nečistot z povrchu hladiny, které zachytí naše speciální filtry Silver Sentinel s účinností až 1 mikron.

Trysky ve vířivkách Arctic Spas Bezložiskové hydromasážní trysky v designu Pepperleaf, černošedý povrch.

Schválení vířivky a její certifikace Provozní bezpečnost je u nás na prvním místě a naše vířivky musí stoprocentně splňovat požadavky všech příslušných norem a předpisů.

Hadice ve vířivkách Arctic Toto vysoce speciální potrubí je ideální pro spojení s PVC komponenty, přičemž umožňuje větší styčnou plochu, vyšší průtok vody a eliminuje prolínání vody způsobené pohybem hadic.

Komfortní masáž ve vířivce Ergonomický design našich vířivek byl díky zpětné vazbě uživatelů doveden k dokonalosti. Vychutnejte si dokonale komfortní relaxaci nebo mimořádnou sílu hydromasáže Arctic Spas.

Komfortní opěrky hlavy Komfortní odnímatelné opěrky hlavy.

Čerpadla ve vířivkách Arctic Špičková čerpadla s výkonnými a úspornými elektromotory zajistí spolehlivý provoz a vysokou kvalitu hydromasáže.

LED osvětlení ve vířivce Každá vířivka řady Core obsahuje základní barevné LED osvětlení Northern Lights pro vaše pohodlí.

Barvy povrchu akrylátových vířivek Kromě standardních barev prémiového akrylátového povrchu skořepiny Aristech Acrylics můžete – výhradně u vířivek Arctic Spas - volit také exkluzivní barvy Dakota, Kalahari.

vodopád ve vířivce Relaxační zážitkový plochý vodopád s nastavitelným proudem vody.

záruka na vířivky Arctic Spas Naše základní hodnoty.

Volitelná výbava

Zjistěte jaké jsou možnosti hlavně v oblasti dezinfekce vody, osvětlení, ale objevte také spoustu dalších doplňků, které znásobí vaše pohodlí.

Termokryt vířivek Arctic Silnější termokryt o tloušťce 13 - 10 cm.

Aquanova UV a ozónová desinfekce Systému Aquanova™ kombinuje ozonovou dezinfekci s UV sterilizací.

Přídavné osvětlení Core Kromě standardního osvětlení Northerm Lights budou navíc podsvíceny i ovládací prvky.

Dva zabudované reproduktory jsou spárovány s Bluetooth zařízením a spolu se subwooferem poskytují špičkovou kvalitu zvuku.

Dálkové ovládání vířivky - in.touch 2 Systém in.touch 2 zjednodušuje připojení vířivky k internetu a promění váš tablet nebo chytrý telefon v plnohodnotný dálkový ovladač.

Trysky Pepperleaf s nerezovým povrchem Bezložiskové trysky Pulse™ patentované společností Arctic Spas® s nerezovým povrchem.


Zavolejte 602 545 067