zavřít× Zavolejte: +420 602 545 067

Trysky a výkon čerpadel je dobrý start.

U Arctic Spas věříme, že každý má právo na tento osobní komfort a v našich vířivkách proto najdete mnoho velmi pohodlných sedadel. Při návrhu jsme přitom pamatovali na různé typy a rozměry lidského těla, opěrky pro ruce tak mají různé úrovně, opěrky hlavy je možno výškově přizpůsobit. Ve většině našich vířivek nabízíme specifická sedadla pro muže a ženy, přizpůsobená hloubkou, šířkou i osazením trysek.

Při návrhu rozmístění trysek v našich ergonomických sedadlech jsme se snažili dosáhnout co nejlepší hydromasážní účinky. V roce 2011 jsme uvedli na trh náš systém zón cílené terapie. V tomto systému mají vybraná sedadla určitou terapeutickou funkci – najdete tak místa zaměřená na masáž krku a horní poloviny trupu, která poskytují úlevu obvyklým bodům vyvolávajícím napětí, zatímco jiná místa se zaměřují na záda a bederní oblast a masírují svaly a tkáně v oblasti dolní páteře. Průtok tryskami v těchto sedadlech je přitom přizpůsoben příslušným svalovým skupinám, pro silné svaly je k dispozici více tlaku, zatímco jinde je tlak jemnější a více rozložený. V našich vířivkách však také najdete místa bez trysek, protože někdy je právě jen relaxace v teplé vodě bez masáže přesně to, co potřebujeme.

Jsme přesvědčeni, že pro kvalitní hydromasáž a skvělý zážitek z koupele ve vířivce je potřeba mnohem víc než jen spočítat trysky a výkon čerpadel. Náš vývojový tým usilovně pracuje na tom, aby byl mimořádný výkon našich čerpadel White Water využit tím nejefektivnějším způsobem. Přiměřeně jsme proto přizpůsobili turbíny, předimenzovali jsme potrubí Reflex Torsion™, používáme rozdělovací fitinky Y a vysokoprůtokové trysky 5´´ Pulse™. Větší průtok vody a více možností uživatelského nastavení našich trysek Pulse™ znamenají skvělou masáž.

Hydroterapie.
Pozor, více trysek neznamená lepší masáž..