Standardní výbava

Northern Lights

Základní výbava všech řad.

Osvětlení inspirované polární září - Aurora Borealis - našich severských zimních nocí. Podhladinové osvětlení Arctic Spas® Northern Lights přináší digitální kontrolu nasvícení vaší vířivky. Široká škála motivů a sekvencí umožní zvolit osvětlení podle aktuální nálady. Systém má dvě podhladinová světla, která společně naplní vířivku barvou.

 

LED světla ve vířivce verze NL

Příplatková výbava

Family Lights

Dostupné pro řadu Classic a Custom.

S potěšením jsme do našeho dlouhého seznamu doplňků přidali nový balíček osvětlení. Family Lighting Package zahrnuje dvě podhladinová světla a elegantně podsvícené ovládací prvky a držáky nápojů na horním obvodu vířivky. Navíc jsou podsvíceny „vodní provazce“ našeho vodopádu. Všechny zdroje světla v tomto balíčku jsou digitálně ovládané, takže všechny světelné efekty – statické či vícebarevné osvětlení, střídání tónů a světelných motivů – rozzáří vaši vířivku přesně, jak si budete přát. Zvolte si svou oblíbenou barvu, uklidňující světlo nebo živé střídání barev – Family Lighting Package vám poskytne vše, na co zrovna budete mít náladu.

 

LED světla ve vířivce verze FLP
Ultimate Lights

Dostupné pro řadu Custom.

Dočasně nedostupné.

Osvětlení vířivek Arctic se dostalo na ještě vyšší úroveň! V balíčku osvětlení Ultimate jsou všechny trysky podsvíceny díky technologii, která nijak neovlivňuje průtok vody ani nevytváří riziko netěsností. Současně jsou podsvíceny všechny ovladače a držáky nápojů, dokonalý efekt je podtržen stínítky na vnějších rozích, která chrání LED osvětlení kabinetu. Všechny zdroje světla jsou digitálně ovládány a nabízí úplnou škálu odstínů a motivů. Osvětlení Ultimate Lighting je dokonalým doplňkem každé vířivky Arctic.

 

LED světla ve vířivce verze UL
Rohové osvětlení

Dostupné pro řadu Custom.

Dočasně nedostupné.

Velmi působivý doplněk, který krásně zvýrazní kabinet vířivky a podtrhne atmosféru. Průsvitné nároží je vyrobeno z polykarbonátu, vyznačuje se vysokou odolností vůči nárazu i povětrnosti a je příplatkovým doplňkem série Custom.

 

Světelný pásek v rohu vířivky