zavřít× Zavolejte: +420 602 545 067

Pouštějte si hudbu ze svého mobilu!

Všechnu vaši muziku si nyní můžete pouštět skrze bluetooth připojení z jakéhokoliv vašeho zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety ... Umístit je můžete doma nebo třeba ve voděodolném pouzdře si muziku volit přímo z vířivky. Pokud máte přístroj, který chcete připojit kabelem, tak i tato konfigurace je možná a vy tak můžete využít svoje třeba starší zařízení na přenos hudby (rádio, TV, ...).

WetTunes™

Stereo systém za poslední roky doznal zlepšení. Nové elegantní reproduktory Poly Planar™, které poskytují fantastický zvuk a přitom se vyznačují značnou odolností v náročných podmínkách. K těmto reproduktorům je nově přidružen subwoofer s hlubokým zvukem vycházejícím zevnitř našeho FreeHeat™ kabinetu.

 

Vysouvací reproduktory pro vířivky
Stereo systém Aquatremor®

Základem stereosystému Aquatremor je použití dotekových převodníků namísto reproduktorů. Tyto převodníky jsou připojeny ke skořepině a ke kabinetu a přenášejí zvuk přes pevnou hmotu i vodu s neuvěřitelnou čistotou. Ve skutečnosti se tak skořepina, kabinet a voda ve vířivce stanou „reproduktorem“. A protože je lidské tělo tvořeno převážně vodou tak hudbu nejen slyšíte, zvukové vlny vámi prostupují a vy ji skutečně také cítíte! Každá forma vířivky Arctic teď má jedno vyčleněné Aquatremor® sedadlo, které poskytne milovníkům hudby nejlepší možný zážitek. Pro systém Aquatremor® si také můžete stáhnout naši vibroakustickou masáž. Tyto skladby využívají tóny o nízké frekvenci pro masáž různých svalových skupin. To je terapie, kterou musíte zažít.

Sonic Massage™ pro Aquatremor®:
zvukové vlny jsou ve zdravotní terapii využívány již několik desetiletí. Schopnost zvuku prostupovat tkáněmi umožňuje zaměřit určité frekvence na konkrétní svaly a jemné tkáně a dosáhnout tak uvolnění napětí a urychlení léčebných procesů.

* Nelze použít s externími reproduktory, protože pouze převodníky mohou přenášet extrémně nízké frekvence.

 

Aquatremor® Deluxe

Pokud zkombinujete oba naše audiosystémy, získáte ten nejlepší zvuk, jaký vůbec může vířivka poskytnout. Spojení špičkových reproduktorů Poly Planar™, zesilovače a jemných dotekových převodníků obklopí uživatele vířivky skvělým zvukem nesrovnatelné kvality.