Ve vířivkách Arctic Spas® spojujeme pohodlí s technologicky pokročilými hudebními systémy.

Vaše hudba teď může být přímo stahována do stereosystému vířivky z jakéhokoliv zařízení s Bluetooth, jako jsou například chytré telefony, vaše zařízení přitom může být umístěno doma nebo ve vodotěsném obalu tak, aby váš playlist byl k dosažení dotykem prstu. Pokud si přejete použít jiné zařízení, systém může být nakonfigurován na kabelové připojení starší generace iPodu, CD nebo TV audiozařízení.

 

Hudební systémy ve vířivkách Arctic Spas
Sound FX

Pro lepší prožitek z koupele ve vířivce je možno u série Core objednat vířivku se stereosystémem. Dva zabudované reproduktory jsou spárovány s Bluetooth zařízením a spolu se subwooferem poskytují špičkovou kvalitu zvuku.

Ovládání prostřednictvím Bluetooth z připojeného zařízení nebo pomocí panelu na stěně vířivky.

 

WetTunes™

Náš vylepšený stereosystém WetTunes dostupný pro vířivky série Classic je vybaven elegantními reproduktory Poly Planar™, které jsou vysouvány pomocí stlačeného vzduchu. Poskytují fantastický zvuk a přitom se vyznačují vysokou odolností v náročných podmínkách.

K těmto reproduktorům je nově přidružen subwoofer s hlubokým zvukem vycházejícím zevnitř našeho FreeHeat® kabinetu.

 

Hudební systém pro řadu Classic
Aquatremor® stereo systém

Pro vrcholný zážitek nabízíme u vířivek série Custom zvukovou technologii Aquatremor®. Základem stereo systému Aquatremor® je použití dotekových převodníků namísto reproduktorů. Tyto převodníky jsou připojeny ke skořepině a ke kabinetu a přenášejí zvuk přes pevnou hmotu i vodu s neuvěřitelnou čistotou. Ve skutečnosti se tak skořepina, kabinet a voda ve vířivce stanou „reproduktorem“.

A protože je lidské tělo tvořeno převážně vodou tak hudbu nejen slyšíte, zvukové vlny vámi prostupují a vy ji skutečně také cítíte! Každá forma vířivky Arctic teď má jedno vyčleněné Aquatremor® sedadlo, které poskytne milovníkům hudby nejlepší možný zážitek.

Pro systém Aquatremor® si také můžete stáhnout naši vibroakustickou masáž. Tyto skladby využívají tóny o nízké frekvenci pro masáž různých svalových skupin. To je terapie, kterou musíte zažít.

 

Hudební systém pro řadu Custom