zavřít× Zavolejte: +420 602 545 067

Automatické řízení dezinfekce vody a kontrola pH.

Méně starostí - více relaxace

Novinka roku 2015, systém automatické dezinfekce vody s kontrolou stavu pH vody. Systém Spa-Boy je z řady dalších inovací výrobce, jak zjednodušit a omezit starost o čistotu vody ve vířivce. Jedná se o zařízení, které vychází ze systému Onzen, tedy systému vířivky se slanou vodou. Navíc je implementován do stále se rozšiřujícího systému dálkového ovládání onSpa, takže všechny informace o stavu vody máte jako na dlani, neboli ve svém mobilu, tabletu či PC.

Více o elektrolýze slané vody - systém Onzen:

Více o dálkové správě vířivky:

 

Jak Spa Boy funguje?
  • Vířivka se slanou vodou, koncentrace soli asi desetina mořské vody ...
  • Systém kontroluje veličiny pH a ORP
  • Automaticky nastavuje množství produkované dezinfekce (řízení elektrolýzy slané vody)
  • Pomocí aplikace informuje o stavu pH a dává instrukce pro její případnou úpravu.
Aplikace pro ovládání vířivky do mobilu
Automotická dezinfekce SpaBoy
Logo Spa Boy
Podrobněji o systému Spa Boy

Automatický systém péče o vodu reprezentuje pro vířivky nejdůležitější vynález za poslední roky. Raději než ručně měřit hodnoty vody a doplňovat dezinfekci do vody vířivky, svěřte monitorování vody a její skvělou kondici systému Spa Boy. Už žádné testovací proužky a neurčité dávkování dezinfekčního prostředku. Spa Boy jednoduše, přesně a bez námahy pro vás udržuje čistou a bezpečnou vodu. Tato neuvěřitelná technologie používá pro analýzu vody speciální senzory, které neustále dodávají informace o stavu vody a Spa Boy tak může přesně řídit elektrolýzu slané vody a tím vytvářet ideální množství dezinfekce. Vyskočí-li hodnota pH vody nad definovanou mez, vířivka vás na to upozorní (na displeji, v aplikaci nebo na webu myarcticspa.com) a vy tak můžete vodu upravit.

Spa Boy zcela zjednodušší starost o vodu, naopak Vám ji zpříjemní a vy se tak můžete naplno věnovat relaxaci. Takže se ponořte do vody a užijte si na maximum potenciál vířivek Arctic Spas a nechte údržbu vody na systému Spa Boy!

Vlastníte již vířivku Arctic Spas a chcete systém Spa Boy?

Pokud již vlastníte vířivku a ta je vybavena řídícím systémem Eco Pack a připojíte-li vířivku do vaší počítačové sítě, tak je možno systém SpaBoy do vířivky doinstalovat!

Více informací a případnou pomoc se systémem Spa Boy Vám sdělíme na telefonu 605 341 800.