Automatické řízení dezinfekce vody a kontrola pH.

Špičkový systém výhradně u Arctic Spas®

Náš systém plně automatické péče o vodu Spa Boy představuje ten nejvýznamnější pokrok v oboru v posledních letech. Místo nepohodlného a nespolehlivého manuálního testování a doplňování chemikálií, zajišťuje systém Spa Boy automatické monitorování a úpravu požadované kvality vody.

Už žádné testovací proužky a nepřesné odhady dávkování chemikálií! Spa Boy jednoduše, přesně a nenáročně udržuje perfektně čistou a bezpečnou vodu.

Tato neuvěřitelná technologie využívá přesné zdravotnické senzory pro průběžnou analýzu klíčových parametrů vody.

Ze získaných údajů Spa Boy přesně řídí výstup integrovaného systému slané vody tak, aby úroveň sanitace byla vždy optimální. A pokud se mimo doporučený rámec dostane hodnota pH, Spa Boy upozorní uživatele (pomocí displeje, aplikace nebo webového rozhraní) na potřebu korekce.

Spa Boy skutečně mění všechno a řeší poslední nároky, které na uživatele klade provoz vířivky. Takže relaxujte, užívejte si vaši vířivku a ponechte starost o kvalitu vody spolehlivému pomocníkovi, který je váš osobní Spa Boy.

Přesný zdravotnický senzor měří hodnoty ORP a pH vody. Samostatná jednotka Spa Boy® data analyzuje a podle potřeby aktivuje elektrolytickou celu. Celkový řídicí systém vířivky EcoPack potom integruje Spa Boy a všechny další funkce a zajistí obousměrnou komunikaci s aplikací Arctic Spa nebo se serverem myarcticspa.com přes internet.

 

automatická dezinfekce vody

SpaBoy - automatická dezinfekce vody
SpaBoy - aplikace v mobilu

 

automatická dezinfekce vody

Vlastníte již vířivku Arctic Spas a chcete systém Spa Boy?

Pokud již vlastníte vířivku a ta je vybavena řídícím systémem Eco Pack a připojíte-li vířivku do vaší počítačové sítě, tak je možno systém SpaBoy do vířivky doinstalovat!

  • Jak poznám, že mám řídicí systém EcoPack? Asi od roku výroby 2011 nebo to poznáte tak, že máte jednořádkový displej a dva řádky tlačítek. Více zde nebo zavolejte: (stránka Digitální řízení)
  • Jak je možno připojit vířivku do domácí počítačové sítě? Viz možnosti připojení.

Více informací a případnou pomoc se systémem Spa Boy Vám sdělíme na telefonu 605 341 800.

Více o elektrolýze slané vody - systém Onzen:

Více o dálkové správě vířivky: