Samonosná skořepina.

Skořepina vířivky Arctic Spas je samotným základem naší konstrukce a proto k její výrobě přistupujeme s vědomím zásadní důležitosti její funkce.

Začínáme vakuovým formováním vrstvy prémiového akrylátu Aristech s antibakteriální úpravou Bio-Lok™. Tím dáváme tvar tisícovkám hodin věnovaným návrhům a výrobě našich forem. Poté, přesně v duchu přístupu Arctic Spas, ručně nanášíme sklolaminátový kompozit vrstvu po vrstvě, aby skořepina získala svou legendární pevnost. Používáme nejsilnější vrstvu sklolaminátu v oboru a nehledáme žádné úsporné zkratky – u vířivky Arctic Spas nenajdete žádné podpůrné konstrukce, ani žádnou montážní pěnu aplikovanou na skořepinu.

doživotní záruka na skořepinu vířivky

 

samonosná kompozitní skořepina vířivky

Po vícenásobných kontrolách pevnosti, tvaru a rozměrů následuje přesun skořepiny na automatizované pracoviště, kde proběhne přesné robotické vykroužení otvorů a prostupů. Výsledkem je perfektní kombinace pevnosti a přesnosti a naprosto solidní základ pro instalaci pokročilých technogií s podpisem Arctic Spas®.

Kompozitní skořepinu mají řady Custom a Classic.

Ptáte se, jestli je tento výrobní postup finančně náročnější? Samozřejmě ano. Věříme však, že je to ten nejlepší způsob výroby a to je vždy naším cílem.

Video o samonosné skořepině - anglicky