zavřít× Zavolejte: +420 602 545 067

Bezpečnostní certifikáty

Zakládáme si na udržování nejvyšších standardů pro výrobky Arctic Spas, proto je pro nás samozřejmostí, že vyhovují schváleným bezpečnostním normám.

CE

Označení CE, používané již od roku 1993, dokládá, že příslušný výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje legislativní požadavky EU – tzn. že výrobce ověřil či nechal ověřit oznámeným subjektem, že výrobek splňuje všechny základní požadavky (např. bezpečnost, ochranu zdraví, ochranu životního prostředí) z příslušné směrnice.

 

Certifikát CE
ETL

Značka ETL Listed Mark je známkou toho, že produkt při nezávislém testování vyhověl všem normám (elektro, plyn apod.) platným v Severní Americe. Příslušné úřady v padesáti státech USA a v Kanadě a také prodejci berou tuto značku jako doklad, že produkt je bezpečný. Výrobci volí tuto známku bezpečnosti, protože jim to dává výhodu oproti konkurenci na trhu. Standardy ETL jsou testovány pro Severní Ameriku:

  • UL
  • ANSI
  • CSA
  • ASTM
  • NFPA
  • NOM

 

Certifikát ETL
TÜV

Certifikát německého sdružení TÜV Rheinland GS S1 je de facto certifikátem evropským, protože platí, že výrobek vyhovující normám používaných v Německu pro uvedení produktu na trh splňuje také příslušné evropské normy.

 

Certifikát TÜV

Ocenění

Když si kupujete vířivku, určitě byste měli vědět, kdo ji vyrábí. Tyto informace jsou mnohdy u konkurence zatajovány nebo zkreslovány. Veškeré informace o výrobci vířivek Arctic Spas, kanadské společnosti Blue Falls Manufacturing, se dozvíte na jeho stránkách Hot Tub Arctic Spas.

Naše úsilí vyrábět špičkový produkt a poskytovat tomu odpovídající služby bylo již mnohokrát na různých úrovních oceněno.

Již od roku 1994 jsou tady vířivky Arctic Spas jedničkou na trhu vířivek pro nejtvrdší klima. .