Vyrobeno v Kanadě a USA
Ruční výroba kombinovaná s high-tech

Návštěva jakékoliv výrobní haly firmy Arctic Spas® ukazuje to nejlepší z obou světů. Otvory pro vodní trysky jsou ve skořepině vyřezávány precizní robotickou technologií, zatímco odborně vyškolení pracovníci ručně sestavují dřevěné cedrové kabinety. Tyto postupy jsou kombinovány do optimálního poměru vyspělé technologie a ruční práce, což dodává vířivkám Arctic Spas® skutečně unikátní a nadčasovou hodnotu pro Váš domov!

Certifikát TUV Severoamerický certifikát
U8 17.05.56165.056

 

Certifikát TUV Evropský certifikát
Z1.17.08.56165.057

Jako mezinárodní výrobce vířivek musíme ze zákona splňovat kvalitativní a bezpečnostní standardy. Pro certifikaci naši výrobků jsme se obrátili na organizaci TÜV, která je jednou z nejpřísnějších a nejvíce respektovaných certifikačních organizací na světě. Před nákupem vířivky byste se měli ujistit, že byla respektovanou agenturou certifikována a je v souladu s normami UL 1563 (USA), CSA C22.2 #218 (Kanada) a IEC 60335-1/IEC 60335-2-60 (Evropa).

Certifikovaný výrobce, na špičce v oboru

Společnost Arctic Spas® je zakládajícím členem organizace certifikovaných výrobců Hottubstar Certified Manufacturer. Jako největší kanadský výrobce vířivek prosazuje firma Arctic Spas® zpřísnění energetické legislativy a pokračuje také v práci na normách garantujících výrobu bezpečných a efektivních výrobků.

 

Certifikovaný výrobce
VÍŘIVKY PRO NEJTVRDŠÍ KLIMATICKÉ PODMÍNKY NA SVĚTĚ
Vy si to zasloužíte!
.