Pro Vás

K prémiovému sortimentu patří prvotřídní služby. Poskytneme vám mnohem víc, než je vůbec schopna nabídnout většina konkurence, mnohé naše služby přitom můžete využít nezávazně nebo zdarma v rámci ceny vířivky.

výstava vířivek arctic spas

Konzultace.

Pokud si ještě nejste jisti, že skutečně chcete koupit vířivku, využijte naši nabídku nezávazné konzultace. Obrátit se na nás můžete telefonicky či e-mailem. Obecná doporučení, jak postupovat při výběru vířivky, jistě oceníte, ať už se rozhodnete jakkoliv.

Osobní schůzka.

Současná situace na trhu vířivek se může jevit jako nepřehledná. Nejvíce informací můžete získat při osobním jednání. Po dohodě se rádi přijedeme nezávazně podívat na místo plánované instalace vířivky a poradíme vám s jejím umístěním a technickými podmínkami připojení.

Katalog zdarma a cenová nabídka.

Katalog a cenová nabídka.

Na prodejně máme k dispozici tištěný katalog a spolu s ceníkem si z naší prodejny odnesete také veškeré potřebné informace. A pokud vás v naší nabídce osloví konkrétní model vířivky, zpracujeme vám individuální cenovou nabídku, do které promítneme veškeré aktuální akce či možná zvýhodnění.

Prodejna vířivek

Vzorková prodejna

Zázemí naší vzorkové prodejny umožňuje nejen prohlídku, ale také vyzkoušení vybraných vířivek. Doufáme, že vás snadná dostupnost z D1 a příjemné prostředí nalákají k návštěvě, určitě to má při vážném zájmu o pořízení vířivky smysl.

Dovoz a instalace vířivek

Dovoz a instalace.

Férovým jednáním při prodeji naše nadstandardní služby nekončí. Objednanou vířivku vám v dohodnutém termínu zdarma přivezeme a zajistíme bezplatný* přesun z veřejné komunikace na místo určení, zapojíme a zaškolíme.
* za předpokladu, že není potřeba využít autojeřáb nebo jinou podobnou techniku

Záruční a pozáruční servis vířivek.

Záruční a pozáruční servis.

Považujeme za samozřejmost postarat se o naše zákazníky také v rámci záručního a pozáručního servisu kdekoliv v ČR nebo na Slovensku. Jsme tu pro vás již více než 14 let a rozhodně se vám u nás nestane, že byste museli servisní služby problematicky shánět u jiných poskytovatelů.

Zaujaly vás naše výrobky a služby spojené s nimi? Nebo máte otázky?
Či se jen nezávazně pobavit?

Ocenění výrobce za naše služby a servis

UK and European Service Awards. Za rok 2019 jsme získali první místo za servisní služby. Rok co rok se snažíme naše dlouholeté zkušenosti využít pro spokojenost našich zákazníků.

Ocenění za servisní služby

Již podruhé jsme byli zvoleni nejlepším prodejcem vířivek Arctic Spas, tentokrát za rok 2021.

Ocenění za služby