zavřít× Zavolejte: +420 602 545 067
celoroční bazén / swimspa Okanagan

 

Nové swimspa od Arctic.

Okanagan   

venkovní celoroční bazén - swimspa

Vířivky Arctic Spas jsou známé pro dvě věci. Zaprvé dělají nejlepší vířivky na planetě určené pro studené klima a pohodu s jejich vířivkami naleznete kdekoliv na světě. Pokud budete cestovat na jih, tak zde je pravidlem mít v bazénu bar. Nyní už nemusíte, bar se stoličkami má i náš nový bazén Okanagan.

Okanagan je vyrobený s podsvíceným barem, dvěma stoličkami, vše příjemně dostupné z vody. Dokonce zde nalezneme i místo pro led a uchování studených nápojů. Volitelně lze sezení udělat až pro 12 osob, fantastické podsvícení, masáž a protiproud, to vše nalezneme ve celoročním bazénu - swimspa Okanagan.


Rozměry: 436 x 236 x 129 cm
Objem vody: 5100 Litrů
Počet masážních sedadel: 4
Počet trysek: až 45
Druh protiproudu: Monsoon

Vyberte si vlastní konfiguraci počtu trysek.
venkovní swimspa Okanagan

Prestige

Počet trysek 7 vel. 5", jednopulsní/rotační
8 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
2 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
venkovní swimspa Okanagan

Signature

Počet trysek 7 vel. 5", jednopulsní/rotační
21 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
2 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
venkovní swimspa Okanagan

Legend

Počet trysek 7 vel. 5", jednopulsní/rotační
36 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
2 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
Výhody celoročních bazénů Arctic.

Standardní výbava - výhody swimspa Arctic

Tyto základní stavební kameny dělají ze swimspa Arctic tu nejlepší volbu pokud chcete venkovní celoroční bazén s úspornými provozními náklady, s jednoduchou údržbou a dlouhou životností.

obvodová izolace vířivky Náš systém obvodové tepelné izolace FreeHeat® vířivku nejenom perfektně izoluje, současně však také umožní využít zbytkové teplo z provozu čerpadel. Výsledkem je nejlépe tepelně izolovaná vířivka na světě.

Samonosná skořepina vířivky Naše samonosná kompozitní skořepina se skládá z několika vrstev ručně nanášeného sklolaminátu a prémiového akrylátového povrchu Aristech. Na její vodotěsnost poskytujeme jedinečnou doživotní záruku.

Termokryt vířivek Arctic S termokrytem Castcore® Mylovac se nemusíte obávat žádné sněhové nadílky. Mimořádně vysokou únosnost doplňují perfektní tepelně izolační vlastnosti a dlouhá životnost.

Sklolaminátová podlaha vířivky Bazény Arctic mají integrovanou kompozitní podlahu Forever Floor™, díky které je můžete umístit na jakýkoliv vodorovný terén s dostatečnou únosností.

Servisní přístup do celé vířivky Deset odnímatelných dvířek po obvodu kabinetu garantuje bezproblémový přístup ke všem komponentům celoročního bazénu pro budoucí údržbu, servis či upgrade.

Schválení vířivky a její certifikace Provozní bezpečnost je u nás na prvním místě a naše vířivky musí stoprocentně splňovat požadavky všech příslušných norem a předpisů.

Řídicí systém vířivky a dálkové ovládání Z kteréhokoliv místa na světě s přístupem k internetu můžete nyní svou vířivku Arctic Spas kontrolovat i nastavovat.

Kabinet vířivky z cedru Jedinečný dřevěný cedrový kabinet vyrobený ručně v nábytkové kvalitě na první pohled odlišuje vířivky Arctic Spas od veškeré konkurence.

Titanový ohřev vířivky Topná tělesa ohřevů vířivek bývají vzhledem k extrémním provozním podmínkám velmi poruchová. Náš titanový ohřev se však pyšní zcela mimořádnou pětiletou zárukou. Bez otázek.

Čerpadla ve vířivkách Arctic Špičková čerpadla White Water s výkonnými elektromotory EMG zajistí spolehlivý provoz a vysokou kvalitu hydromasáže.
Pro protiproud Niagara se používají motory Speck.

Barva povrchu akrylátových swimspa Celoroční bazény Arctic se vyrábí pouze v jedné barvě a to v barvě Sterling Silver. Akrylátový povrch skořepiny je od firmy Aristech a má antibakteriální povrchovou úpravu BioLok™.

LED osvětlení ve vířivce Osvětlení vířivek Arctic Spas je inspirováno nádherou severské polární záře. Vyberte si variantu, která vytvoří světelnou atmosféru zcela podle vašich představ.

Filtrační systém vířivky Dvojice plovoucích skimmerů se postará o velmi účinné odebírání nečistot z povrchu hladiny, které zachytí naše speciální filtry Silver Sentinel s účinností až 1 mikron.

Komfortní masáž ve vířivce Masážní část našich bazénů má ergonomický design díky zpětné vazbě uživatelů. Vychutnejte si dokonale komfortní relaxaci nebo mimořádnou sílu hydromasáže Arctic Spas. Nebo využijte velkého prostoru pro plavání a fitness.

Aromaterapie ve vířivce Aromaterapeutický systém našich vířivek uvolňuje vonné esence do proudu vzduchu přisávaného do vody. Efekt aromaterapie je proto nesrovnatelný.

Nastavvitelná opěrka hlavy ve vířivce. Nastavitelné podhlavníky Arctic Spas se nejen přizpůsobí výšce vaší postavy, kloubový ohyb navíc zajistí zcela přirozenou a komfortní opěru hlavy.

Volitelná výbava

Zjistěte jaké jsou možnosti hlavně v oblasti dezinfekce vody, osvětlení, ale objevte také spoustu dalších doplňků, které znásobí vaše pohodlí.

Systém se slanou vodou, Spa Boy Péče o kvalitu vody v bazénu nikdy nebyla snadnější. Systém SpaBoy neustále monitoruje hodnotu pH a úroveň sanitace vody, kterou také podle potřeby automaticky upravuje. Díky vzdálenému přístupu máte navíc vše odkudkoliv pod kontrolou.

Slana voda ve vířivce Onzen™ je systém slané vody vyvinutý společností Arctic Spas, který vytváří sanitační činidlo elektrolýzou mořské soli. Ve srovnání s tradičními metodami dezinfekce vody má několik výhod.

Ozonové systémy používané ve vířivkách nejsou stejné. Jejich účinnost závisí na výkonu generátoru a konstrukci směšovací komory. Zjistěte, jak řešíme ozonovou dezinfekci u Arctic Spas.

LED osvětlení ve vířivce Osvětlení vířivek Arctic Spas je inspirováno nádherou severské polární záře. Vyberte si variantu, která vytvoří světelnou atmosféru zcela podle vašich představ.

vzduchová terapie Přídavná sestava výtlačného ventilátoru, potrubí a vzduchových trysek se postará o lehkou, bublinkovou masáž pomocí ohřátého vzduchu z prostoru pod vanou vířivky.

Bezúdržnový kabinet vířivky Navržen přesně podle léty osvědčeného designu našich legendárních cedrových kabinetů, avšak vyroben z kompozitu HighWood - tedy v bezúdržbovém provedení.

Zatímco stereo sytém WetTunes™ s vysouvacími reproduktory se stane potěšením pro každého fanouška hudby, náš jedinečný systém Aquatremor nabídne neobyčejný zážitek vibroakustické masáže.

Zvedák držák termokrytu vířivky Zvedák osazený pod vířivkou nebo přišroubovaný do kabinetu a vybavený pneumatickými vzpěrami. Tento doplněk výrazně přispěje k uživatelskému komfortu.
Nebo zvolte totální komfort a pořiďte si automatický termokryt, který slouží zároveň jako altánek.

Kromě oblíbených cedrových schodů můžete vířivku Arctic Spas doplnit například barovým pultíkem, cedrovým květináčem nebo praktickým věšákem na župany.


Zavolejte 602 545 067