celoroční bazén / swimspa Okanagan

 

Nové swimspa od Arctic.

OKANAGAN   

venkovní celoroční bazén - swimspa

Vířivky Arctic Spas jsou známé pro dvě věci. Zaprvé dělají nejlepší vířivky na planetě určené pro studené klima a pohodu s jejich vířivkami naleznete kdekoliv na světě. Pokud budete cestovat na jih, tak zde je pravidlem mít v bazénu bar. Nyní už nemusíte, bar se stoličkami má i náš nový bazén Okanagan.

Okanagan je vyrobený s podsvíceným barem, dvěma stoličkami, vše příjemně dostupné z vody. Dokonce zde nalezneme i místo pro led a uchování studených nápojů. Volitelně lze sezení udělat až pro 12 osob, fantastické podsvícení, masáž a protiproud, to vše nalezneme ve celoročním bazénu - swimspa Okanagan.


Rozměry: 436 x 236 x 129 cm
Objem vody: 5100 Litrů
Počet masážních sedadel: 4
Počet trysek: 20 až 40
Druh protiproudu: Monsoon

Vyberte si vlastní konfiguraci počtu trysek.
venkovní swimspa Okanagan

Prestige 20/1

Počet trysek vel. 5", jednopulsní/rotační
vel. 3", jednopulsní/rotační
monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Ilustrační obrázek
venkovní swimspa Okanagan

Signature 40/2

Počet trysek vel. 5", jednopulsní/rotační
vel. 3", jednopulsní/rotační
monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Ilustrační obrázek
venkovní swimspa Okanagan

Legend 40/3

Počet trysek vel. 5", jednopulsní/rotační
vel. 3", jednopulsní/rotační
monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
Ilustrační obrázek
venkovní swimspa Okanagan

SDS 40/3

Počet trysek 6 vel. 7", jednopulsní/rotační
32 vel. 3", jednopulsní/rotační
2 monsoon
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Čerpadlo 3 jednorychlostní
Vyberte si barvu skořepiny a kabinetu

Barva skořepiny

Kabinet cedrový - standardní

Barvy kabinetu vířivek

 

Kabinet bezúdržbový - volitelný

Barva kabinetu vířivky
Výhody celoročních bazénů Arctic - série Custom.

Standardní výbava série Custom

Tyto základní stavební kameny dělají ze swimspa Arctic tu nejlepší volbu pokud chcete venkovní celoroční bazén s úspornými provozními náklady, s jednoduchou údržbou a dlouhou životností.

Samonosná skořepina vířivky Naše samonosná kompozitní skořepina se skládá z několika vrstev ručně nanášeného sklolaminátu a prémiového akrylátového povrchu Aristech. Na její vodotěsnost poskytujeme jedinečnou doživotní záruku.

obvodová izolace vířivky Náš systém obvodové tepelné izolace FreeHeat™ vířivku nejenom perfektně izoluje, současně však také umožní využít zbytkové teplo z provozu čerpadel. Výsledkem je nejlépe tepelně izolovaná vířivka na světě.

Sklolaminátová podlaha vířivky Vířivky Arctic Spas disponují pevnou integrovanou kompozitní podlahou Forever Floor™, díky které je můžete umístit na jakýkoliv vodorovný terén s dostatečnou únosností.

Termokryt vířivek Arctic S termokrytem Castcore™ Mylovac se nemusíte obávat žádné sněhové nadílky. Mimořádně vysokou únosnost doplňují perfektní tepelně izolační vlastnosti a dlouhá životnost.

Kabinet vířivky z cedru Jedinečný dřevěný cedrový kabinet vyrobený ručně v nábytkové kvalitě na první pohled odlišuje vířivky Arctic Spas od veškeré konkurence.

Servisní přístup do celé vířivky Až osm odnímatelných dvířek po obvodu kabinetu garantuje bezproblémový přístup ke všem komponentům vířivky pro budoucí údržbu, servis či upgrade.

Řídicí systém vířivky Moderní řídicí systém s dálkovou správou a vízí do budoucna.

Řídicí systém vířivky a dálkové ovládání Nejen dálkové ovládání z vašeho mobilu, ale i podpora servisu a mnoho dalšího, co poskytuje dnešní svět internetu.

Titanový ohřev vířivky Topná tělesa ohřevů vířivek bývají vzhledem k extrémním provozním podmínkám velmi poruchová. Náš titanový ohřev se však pyšní zcela mimořádnou pětiletou zárukou. Bez otázek.

Čerpadla ve vířivkách Arctic Špičková čerpadla s výkonnými a úspornými elektromotory zajistí spolehlivý provoz a vysokou kvalitu hydromasáže.

Filtrační systém vířivky Svěží čistá voda s minimálním úsilím. Podívejte se blíže na náš nový filtrační systém včetně nových unikátních filtrů.

Trysky ve vířivkách Arctic Spas Bezložiskové hydromasážní trysky v designu Pepperleaf, s nerezovým povrchem.

LED osvětlení ve vířivce Každá vířivka řady Custom obsahuje pro vaše pohodlí základní barevné LED osvětlení Northern Lights.

Schválení vířivky a její certifikace Provozní bezpečnost je u nás na prvním místě a naše vířivky musí stoprocentně splňovat požadavky všech příslušných norem a předpisů.

Hadice ve vířivkách Arctic Toto vysoce speciální potrubí je ideální pro spojení s PVC komponenty, přičemž umožňuje větší styčnou plochu, vyšší průtok vody a eliminuje prolínání vody způsobené pohybem hadic.

Komfortní masáž ve vířivce Ergonomický design našich vířivek byl díky zpětné vazbě uživatelů doveden k dokonalosti. Vychutnejte si dokonale komfortní relaxaci nebo mimořádnou sílu hydromasáže Arctic Spas.

Nastavvitelná opěrka hlavy ve vířivce. Nastavitelné podhlavníky Arctic Spas se nejen přizpůsobí výšce vaší postavy, kloubový ohyb navíc zajistí zcela přirozenou a komfortní opěru hlavy.

Protiproud Monsoon Vysokoprůtokové trysky Monsoon nebo Niagara (dle typu bazénu) tvoří dostatečný proud vody pro kondiční či rekreační plavání nebo zábavu v bazénu.

vodopád ve vířivce Relaxační zážitkový vodopád s nastavitelným proudem vody.

záruka na vířivky Arctic Spas Naše základní hodnoty.

Volitelná výbava

Zjistěte jaké jsou možnosti hlavně v oblasti dezinfekce vody, osvětlení, ale objevte také spoustu dalších doplňků, které znásobí vaše pohodlí.

Termokryt Mylovac s obalem Weathershield Termokryt Castcore™ Mylovac je nyní možné objednat s obalem z materiálu Weathershield. Místo koženého vzhledu získáte látkový. Dostupnost na dotaz.

Bezúdržnový kabinet vířivky Navržen přesně podle léty osvědčeného designu našich legendárních cedrových kabinetů, avšak vyroben z kompozitu HighWood - tedy v bezúdržbovém provedení.

Spolehlivý a účinný ozonový systém, který zaručí oxidaci mnohých organických nečistot a znamená výrazné snížení spotřeby dezinfekčních přípravků.

Slana voda ve vířivce Onzen™ je systém slané vody vyvinutý společností Arctic Spas, který vytváří sanitační činidlo elektrolýzou mořské soli. Ve srovnání s tradičními metodami dezinfekce vody má několik výhod.

Systém se slanou vodou, Spa Boy Péče o kvalitu vody ve vířivce nikdy nebyla snadnější. Systém SpaBoy neustále monitoruje hodnotu pH a úroveň sanitace vody, kterou také podle potřeby automaticky upravuje. Díky vzdálenému přístupu máte navíc vše odkudkoliv pod kontrolou.

Hudební systém aquatremor Náš jedinečný systém Aquatremor™ nabídne nejen zážitek z hudby, ale poskytne i neobyčejnou vibroakustickou masáž.

Přídavné osvětlení do vířivky Kromě standardního osvětlení Northerm Lights je možno si zvolit další jednotlivé přídavné osvětlení:

Family Lghting Package - osvětlení NL a osvětlené ovladače, podtácky, vodopád
Ultimate Lights - vše jak u Family, navíc podsvětlené trysky
Corner Accent - osvětlená nároží cedrového kabinetu


skyfall Naše novinka, mlžný vodopád SkyFall® vytváří umělou kaskádovou mlhu, která se zvolna snáší na vodní hladinu.

Kyslíková omlazovací koupel Voda je saturována miliony mikroskopických kyslíkových bublinek, které z pórů pokožky odplavují nečistoty.


Zavolejte 602 545 067