Křišťálově čistá voda s minimálním úsilím a široká nabídka systémů údržby

Společnost Arctic Spas neustále zdokonaluje svoje patentované filtrační systémy a vyvíjí nové postupy čištění vody. Cílem našeho úsilí je, aby každý zákazník dokázal s minimálním úsilím udržet ve své vířivce čistou a hygienicky nezávadnou vodu. Víme o výrazných rozdílech v používání vířivky, ať jde o počet osob nebo o kvalitu zdroje vody, proto se snažíme nabídnout co nejvíce variant. S dobrou radou od autorizovaného prodejce Arctic Spas máte nyní na výběr mnoho možností, jak filtrovat a čistit vodu ve vaší vířivce.

Aktivní filtrační skimmer

Každá vířivka Arctic Spas má filtrační mechanismus Active Skim: plovoucí hlava skimmeru se neustále přizpůsobuje měnící se úrovni hladiny vody ve vířivce. Tradiční filtrace se jen obtížně dokážou vypořádat se značným kolísáním hladiny vody, které je ovlivněno počtem osob ve vířivce. Naše filtrace Actice Skim však dokáže efektivně sbírat nečistoty z povrchu hladiny vody, bez ohledu na její výšku. Navíc tento mechanismus zadrží větší částice v integrovaném koši a nedovolí jim, aby se vrátily zpět do vířivky.

Vířivky Arctic Spas jsou vybaveny dvojitou filtrační komorou*, což umožňuje použití různých typů filtrů.

 

Dvojitý skimer - filtrace fířivky
Filtr Silver Sentinel - 1 mikron

Speciální hloubkové filtry s účinnou plochou více než 80 m2 zachytávají nečistoty ve slepých kanálcích. Jsou schopny zachytit nepředstavitelně malé částečky již od rozměru 1 mikron (tj. 0,001 mm), aktivní povrch je navíc potažen nanočásticemi stříbra, které přispívají k dezinfekci vody. Silver Sentinel nabízí nejvyšší úroveň filtrování, tyto filtry jsou jednorázové a vydrží při běžném provozu 3 až 5 měsíců. Používání filtrů Silver Sentinel snižuje spotřebu chemikálií, jako jsou projasňovače či odpěnovače.

 

Filtr Silver Sentinel

Kartušový filtr 50 sqft

Tradiční skládané filtry s filtrační plochou 4,64 m2 (50 sqft). Po zanesení jsou čistitelné proudem vody a dají se opakovaně používat po dobu přibližně jednoho roku i déle. Lze používat samostatně nebo v kombinaci s filtrem Rescue.

 

Filtr kartušový skládaný

Záchranný filtr Microfiber Rescue

Tyto jednoduché, ale účinné filtry mohou být použity k rychlému vyčištění vody ve vířivce po období zvýšeného využití nebo při zanedbané údržbě. Můžete je opláchnout a znovu použít a jsou cenově velmi dostupné. Je skvělé mít pár těchto filtrů po ruce, když vířivku chystáte na rušný víkend!

Kompaktní skládaný filtr v kombinaci s filtrem Microfiber Rescue.
Tato kombinace poskytuje možnost jemné filtrace pomocí kompaktního skládaného filtru a univerzálního opakovaně použitelného filtru - sáčku Microfiber. Sáčkový filtr bez problému zvládne sporadické vysoké použití vířivky, bez nutnosti časté výměny skládaného filtru.

 

Filtr skládaný a záchranný pytlík
Více možností = čistší voda

Nastavení filtračních cyklů i oběhová čerpadla jsou v harmonii. Všechny vířivky Arctic Spas se standardně dodávají s možností nastavit filtrační cyklus využívající nízkou rychlost čerpadla č. 1. Systém je nyní možno naprogramovat na dobu v rozmezí 1 až 24 hodin.

Využití různých kombinací dává zákazníkům možnost volby a umožňuje použít vždy ten filtr, který je pro danou situaci nejvhodnější.

 

Variace filtrů
Čistá voda ve vířivce

* dvojitá filtrační komora není k dispozici u modelu Timberwolf a u série Core.

Možnost objednat si filtr do své vířivky nalezne zde: