logo vířivek arctic
prazdny virivka Arctic Spas

Vířivky vyrobené pro nejtvrdší klima na světě. Kdekoliv zrovna žijete.

Masážní rotační trysky

Vytvořeny pro Vaši vířivku.

Sestava trysek Arctic Spas® Vám umožňuje řídit tlak vody tak, abyste si masáž maximálně užili. Třeba se zaměřit na ty partie, kde je nejvíce potřeba hloubková masáž nebo si jen tak lehnout a relaxovat, zatímco příslušné trysky dělají svou práci. Pouhé otočení zápěstím bude vaší volbou jak dosáhnout odpočinku, revitalizace a omlazujících účinků.

trysky

Skvělé trysky poskytují skvělou terapii.

Naše oddělení výzkumu a vývoje s vizí báječné masáže bezporuchovými tryskami strávilo mnoho let řešením dvou hlavních problémů s tryskami spojených.

Za prvé: většina rotujících nebo pulsujících trysek má části, které se buď opotřebují nebo se zanesou ložiska a trysky se přestanou otáčet. Arctic Spas® si patentovalo bezložiskovou konstrukci trysek, která minimalizuje opotřebování a styčné plochy. Výsledkem jsou trysky nepřetržitě poskytující úžasnou kruhovou masáž s minimální poruchovostí.

Za druhé: spousta trysek používá ke svému uchycení ohebné západky. Časem se však mohou stát křehké, což vyústí v poruchu trysky. U Arctic Spas® používáme šroubovací trysky, které tuto nedokonalost eliminují.