logo vířivek arctic
prazdny virivka Vířivky Arctic a Coyote Spas

Neslibujem nic co nemůžeme splnit, splníme víc než jsme slíbili ...

Služby

virivka

Vážení zákazníci.
Systémem komplexních služeb chceme přispět k pohodě již při výběru Vašeho relaxačního zařízení. Stejně tak jako před koupí, tak i po pořízení našich výrobků klademe velký důraz na vztah mezi námi a zákazníkem, který stavíme jednoznačně na první místo. Kvalitou a rychlostí záručního a pozáručního servisu i doplňkových služeb chceme přispět k Vaší bezstarostné relaxaci.

Nákup z pohodlí domu

Máte to daleko k nám do Brna? Nevadí, my přijedeme k Vám a pořízení vířivky domluvíme z pohodlí Vašeho domu. V podstatě návštěva místa umístění vířivky je nezbytná část prodeje a instalace. Naše zkušenosti a rady Vám mohou pomoci při chystání místa pro vířivku a její následné spokojené užívání.

Telefonická konzultace

V případě jakéhokoliv dotazu ať obchodního či technického se neváhejte prosím na nás obrátit. Kontaktovat nás můžete jak telefonicky na číslech 602 545 067 či 605 341 800 nebo využijte náš Formulář.

Pravidelná údržba vířivky

Objednejte si pravidelnou údržbu své vířivky. Vyměníme Vám vodu, vyčistíme vířivku, zkontrolujeme, přetřeme cedrový kabinet, ....

Zazimování vířivky

Odjíždíte v zimě na delší dovolenou? Nebo ji máte na chalupě kam v zimě nejezdíte? Nezapomeňte, že pokud je vířivka ve venkovním prostředí a napuštěná, nesmí zůstat bez elektrického proudu. Takovým mezníkem kdy ji vypustit a kdy nechat běžet a jen snížit teplotu je asi 14 dní až tři týdny. Pokud tedy odjíždíte na delší dobu, můžete vířivku vypustit. Nicméně v zimních měsících je potřeba vypustit vodu i z čerpadel a topení (zazimování vířivky), aby nedošlo k jejich zničení.
Více informací o zazimování na stránce FAQ - časté otázky a odpovědi.

Odvoz vířivky

Stěhujete se nebo prostě potřebuje převézt/přenést vířivku jinam? Pak se s důvěrou obraťte na nás. JIž od začátku našeho působení na českém trhu (2005) spolupracujeme s partou skvělých stěhováků, jejichž zkušenosti a síla jsou zárukou bezproblémového přenesení a odvozu vířivky!

Ceník služeb ke stažení zde: Ceník služeb.