logo vířivek arctic
prazdny virivka Arctic Spas

Vířivky vyrobené pro nejtvrdší klima na světě. Kdekoliv zrovna žijete.

Ocenění a certifikáty

Významná ocenění

Pool and Spa

Jedná se o výsledky ankety, kterou vyhlašuje server www.pooladnspa.com. Jde o jeden z nejznámějších webů o bazénech, vířivkách a jejich příslušenství v Americe. Naleznete na něm spoustu informací, od toho jak se vířivky vyrábějí, jak je nakupovat, ale také je zde velká diskuze, hodnocení a podobně. A právě zde vypisují anketu o nejlepší vířivky roku. Ankety se zůčastňují jak majitelé, tak uživatelé vířivek.

Formulář obsahuje mimo jiné otázky typu

 • jak jste spokojeni s vířivkou
 • koupili byste si zase vířivku od stejného výrobce
 • zkušenosti s prodejem, servisem
 • jak jste spokojeni s účtem za elektřinu
 • a další ...

Sečteno a podtrženo vířivky Arctic Spas se umísťují pravidelně mezi těmito oceněnými. Což v konkurenci více jak 100 výrobců dokládá kvalitu našich vířivek, a že vířivky Arctic Spas patří k absolutní špičce na světe, a že mají smysl.

Best of Class Top 10 Top 10 Top 10 Top 10


Spasearch

Výrobce vířivek Arctic Spas byl znovu oceněn časopisem SpaSearch jako certifikovaný výrobce. Toto ocenění je udělováno nejlepším 10-ti z výrobců, které fungují v Severní Americe a vířivkám Arctic Spas bylo uděleno již po několikáté za sebou.

“Časopis Spasearch je potěšen uznat Arctic Spas jako výrobce vířivek, který je schopen nepřetržitě poskytovat vyšší zážitky pro nové majitele vířivek. Vše založeno na zpětné vazbě spokojenosti zákazníka.“ poznamenali na svém webu www.spasearch.org

V tiskové zprávě časopisu SpasSearch se mimo jiné uvádí: “Aby výrobci vířivek dostali toto ocenění, musí neustále splňovat vysoká kritéria a to na všech úrovních. Od spolehlivosti až po spokojenost zákazníka. Aby hodnocení bylo naprosto nezávislé, dělá tuto tabulku třetí strana, která zajišťuje, že certifikaci získá výrobce poctivě a umístění v ní není zaplaceno reklamou.“
Děkujeme všem našim zákazníkům, kteří se podíleli na průzkumu a pomohli tak opět dosáhnout tohoto prestižního ocenění.

Spasearch Trade Spasearch Store Spasearch Certified


Ocenění výrobce

Na stránky výrobce »

Když si kupujete vířivku, určitě byste měli vědět, kdo ji vyrábí. Tyto informace jsou mnohdy u konkurence zatajovány nebo zkreslovány. Kdo vyrábí vířivky Arctic Spas a Coyote Spas se dozvíte na jeho stránkách.

Venture 50 best CIPEC IT Profit 100Bezpečnostní certifikáty

Zakládáme si na udržování nejvyšších standardů pro výrobky Arctic Spas, proto je pro nás samozřejmostí, že vyhovují schváleným bezpečnostním normám.

CE

logo CE

Existence tohoto certifikátu je již od roku 1993 a takto jsou označovány výrobky, které splňují evropské bezpečnostní normy a v rámci EU mohou být volně šířeny. Označením CE výrobku výrobce deklaruje na vlastní zodpovědnost, že výrobek splňuje shody se všemi právními požadavky pro dosažení označení této značky CE, která následně umožňuje prodej takovéhoto výrobku na evropských trzích.

ETL

logo ETL

Značka ETL Listed Mark známka toho, že produkt vyhovuje všem potřebným normám (elektro, plyn a jiným ...) v Severní Americe. Příslušné úřady v 50-ti státech Ameriky a v Kanadě a také prodejci berou tuto značku jako doklad, že produkt je bezpečný. Výrobci volí tuto známku bezpečnosti, protože jim to dává výhodu oproti konkurenci na trhu.
Standardy ETL jsou testovány pro Severní Ameriku:

 • UL
 • ANSI
 • CSA
 • ASTM
 • NFPA
 • NOM

Our Accreditations
Intertek is an OSHA (Occupational Safety & Health Administration) recognized NRTL (Nationally Recognized Testing Laboratory) and is accredited as a Testing Organization and Certification Body by the Standards Council of Canada.

TUV

logo TUV

Certifikát TUV Rheinland GS S1 je certifikát de facto certifikátem evropským, protože ne jen demostruje, že vyhovuje veškerým normám používaných v Německu pro uvedení produktu na trh, ale dává tím také najevo, že výrobek splňuje potřebné evropské normy.

Ohlasy zákazníků

... pan Z.

Vážený pane Zhoř,
rádi bychom Vám sdělili, že od Vás zakoupená vířivá vana je v energetické třídě na špičce. Po jednoročním provozu jsme zjistili že vířivka má neuvěřitelně malou spotřebu, i při častém zimním provozu jsme zaregistrovali minimální zvýšení elektrické energie. Díky Vám jsme zakoupili výjimečnou věc, kterou bychom doporučili každému. Tento příspěvek můžete brát jako kladnou recenzi na Vaší firmu, tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

... pan MUDr. N

Mám-li nějaké hoře, léčím si je ve vířivce od pana Zhoře.
... přišlo na krásné fotagrafii zasněžené vířivky ...

... pan H.

"Vířivka byla to nejlepší, co jsem si kdy koupil."
... pan H. srovnávaje vířivku Arctic Spas také s vrtulníkem a teréním vozidlem ...

... pan V.

Na úvod musím napsat, že jsme se SwimSpa maximálně spokojeni a vřele každému doporučuji. Denně ji využíváme a hodnotíme ji jako jednu z nejlepších součástí našeho domu. Navíc v zimní zahradě použitelné vždy - super.
Plaveme na plovacím prutu oba velmi často a musím konstatovat, že je to zařízení opravdu geniální. Tak geniální, že protiproud skoro vůbec nevyužíváme.
... celoroční bazén - swim spa Wolverine

... pan B.

Po létech okukování a za vydatné a přátelské podpory pana Zhoře nám na zahradě přistála čerstvá Foxka. Výborná domluva a instalace takřka “na klíč”. Máme ji teprve dva měsíce, ale zatím maximální spokojenost. Úža sná síla trysek, zvrásněný povrch vany neklouže, celkem snadné otevírání krytu. Zvolili jsme slanou vodu a Spa Boy a udělali jsme dobře. Jsem z něj unešený. Nejenže se můžu kdykoliv podívat na stav vody a PH, dálkově ji ovládat nebo jen kontrolovat, ale hlavně zdá se, že to funguje. Vždy po koupání nám spadne chlór do červené a během pár hodin se vrátí do zelené. Nic nemusím měřit, nic nemusím dosypávat, jen na mobilu pozoruji, jaký je stav, a chloru je přesně, kolik má být, takže nedráždí. Také napuštění úplně pohodové, navzdory “strašení”, kolikrát se bude muset voda upravovat než se ustálí. V aplikaci na mobilu mi pH skočilo do červené jen první dva dny, dosypal jsem trochu “pH minus” a od té doby jsme stále krásně v zeleném. Takže vířivka super, SpaBoy se slanou vodou ještě lepší, doufám, že případné servisy budou také k plné spokojenosti (ideálně žádné nebudou potřeba).
... automatická dezinfekce SpaBoy