logo vířivek arctic
prazdny virivka Arctic Spas

Vířivky vyrobené pro nejtvrdší klima na světě. Kdekoliv zrovna žijete.

Výhody Arctic
skorepina

Samonosná skořepina

S celoživotní zárukou.

S kořepina vířivky Arctic Spa je samotným základem naší konstrukce a proto k její výrobě přistupujeme s vědomím zásadní důležitosti její funkce.

Začínáme vakuovým formováním vrstvy prémiového akrylátu Lucite® s antibakteriální úpravou Microban™. Tím dáváme tvar tisícovkám hodin věnovaným návrhům a výrobě našich forem. Poté, přesně v duchu přístupu Arctic Spa, ručně nanášíme sklolaminátový kompozit vrstvu po vrstvě, aby skořepina získala svou legendární pevnost. Používáme nejsilnější vrstvu sklolaminátu v oboru a nehledáme žádné úsporné zkratky – u vířivky Arctic Spa nenajdete žádné podpůrné konstrukce, plastové podpěry ani žádnou montážní pěnu aplikovanou na skořepinu.

Po vícenásobných kontrolách pevnosti, tvaru a rozměrů následuje přesun skořepiny na automatizované pracoviště, kde proběhne přesné robotické vykroužení otvorů a prostupů. Výsledkem je perfektní kombinace pevnosti a přesnosti a naprosto solidní základ pro instalaci pokročilých technogií s podpisem Arctic Spas®.

Ptáte se, jestli je tento výrobní postup finančně náročnější? Samozřejmě ano. Věříme však, že je to ten nejlepší způsob výroby a to je vždy naším cílem.