logo vířivek arctic
prazdny virivka Arctic Spas

Vířivky vyrobené pro nejtvrdší klima na světě. Kdekoliv zrovna žijete.

Hudební systémy

Pouštějte si hudbu ze svého mobilu!

Všechny vířivky Arctic Spas® jsou dostupné s novým řídicím systémem Eco-Pak, který disponuje Bluetooth a WiFi konektivitou. Vaše hudba teď může být přímo stahována do vířivky z jakéhokoliv zařízení s Bluetooth, jako jsou například chytré telefony, vaše zařízení přitom může být umístěno doma nebo ve vodotěsném obalu tak, aby váš playlist byl k dosažení dotykem prstu. Pokud si přejete použít jiné zařízení, systém může být nakonfigurován na kabelové připojení starší generace iPodu, CD nebo TV audiozařízení.


WetTunes™

Od roku 2011 nabízíme řadu vylepšení našeho stereosystému WetTunes. Nové elegantní reproduktory Poly PlanarTM jsou vysouvány pomocí stlačeného vzduchu. Poskytují fantastický zvuk a přitom se vyznačují značnou odolností v náročných podmínkách. K těmto reproduktorům je nově přidružen subwoofer s hlubokým zvukem vycházejícím zevnitř našeho FreeHeat® kabinetu.


Stereo systém Aquatremor®

Základem stereosystému Aquatremor je použití dotekových převodníků namísto reproduktorů. Tyto převodníky jsou připojeny ke skořepině a ke kabinetu a přenášejí zvuk přes pevnou hmotu i vodu s neuvěřitelnou čistotou. Ve skutečnosti se tak skořepina, kabinet a voda ve vířivce stanou „reproduktorem“. A protože je lidské tělo tvořeno převážně vodou tak hudbu nejen slyšíte, zvukové vlny vámi prostupují a vy ji skutečně také cítíte! Každá forma vířivky Arctic teď má jedno vyčleněné Aquatremor® sedadlo, které poskytne milovníkům hudby nejlepší možný zážitek. Pro systém Aquatremor® si také můžete stáhnout naši vibroakustickou masáž. Tyto skladby využívají tóny o nízké frekvenci pro masáž různých svalových skupin. To je terapie, kterou musíte zažít.

Sonic Massage™ pro Aquatremor®:
zvukové vlny jsou ve zdravotní terapii využívány již několik desetiletí. Schopnost zvuku prostupovat tkáněmi umožňuje zaměřit určité frekvence na konkrétní svaly a jemné tkáně a dosáhnout tak uvolnění napětí a urychlení léčebných procesů.

* Nelze použít s externími reproduktory, protože pouze převodníky mohou přenášet extrémně nízké frekvence.


Aquatremor® Deluxe

Pokud zkombinujete oba naše audiosystémy, získáte ten nejlepší zvuk, jaký vůbec může vířivka poskytnout. Spojení špičkových reproduktorů Poly Planar™, zesilovače a jemných dotekových převodníků obklopí uživatele vířivky skvělým zvukem nesrovnatelné kvality.