logo vířivek arctic
prazdny virivka Arctic Spas

Vířivky vyrobené pro nejtvrdší klima na světě. Kdekoliv zrovna žijete.

Filtrace jeden mikron

Svěží čistá voda s minimálním úsilím.

Arctic Spas ® neustále zdokonaluje svoje patentované filtrační systémy a vyvíjí nové nápady pro čištění vody. Cílem vždy bylo, aby voda ve vaší vířivce byla vždy bezpečná a čistá, a to s co nejmenším množstvím práce jak jen je to možné. Protože jsou obrovské rozdíly v používání vířivky, ať jde o počet osob ve vířivce nebo o kvalitu zdroje vody pro vířivku a další atributy, tak jsme si uvědomili, že je potřeba dát majiteli vířivky větší možnosti. S dobrou radou od autorizovaného prodejce Arctic Spas ® máte nyní mnoho možností jak filtrovat a čistit vířivku.


Nový inovovaný čistící systém.

Účinná filtrace Active-Skim

Každá vířivka Arctic Spas má filtrační mechanizmus Active Skim. Skimmer, který se neustále přizpůsobuje měnící se úrovni hladiny vody ve vířivce. Filtrace Actice Skim sbírá a žene přes filtr nečistoty z povrchu bez ohledu na hladinu vody, na rozdíl od typických systémů. Navíc, tento mechanismus drží větší částice v rámci integrovaného koše a nedovolí, aby byly vráceny zpět do bazénu.
Vířivky Arctic Spas jsou nyní vybaveny dvojitou filtrační komorou*, což umožňuje použití různých typů filtrů.


Filtr Silver Sentinel 1 Micron

Tyto filtry s hlubokými slepými kanálkami dosahují filtrační plochu až 900 čtverečních stop. Navíc je plocha potažena částicemi stříbra, jež mají antibakteriální účinek. Jsou schopné zachytit úžasně malé částečky - až jeden mikron! Silver Sentinel nabízí nejvyšší úroveň filtrování, jsou jednorázové a recyklovatelné. Všechny tyto filtry Silver Sentinel, eliminují nutnost používat chemikálie jako projasňovače, odpěnovače, odkalovače a čističe filtrů.


Záchranný filtr Microfiber Rescue

Tyto jednoduché, ale účinné filtry mohou být použity k rychlému vyčištění vody ve vířivce po období zvýšeného využití nebo nízkých nároků na údržbu. Můžete je opláchnout a znovu použít a jsou cenově velmi dostupné. Je skvělé jich mít několik po ruce, připravené třeba na rušný víkend!
Kompaktní skládaný filtr v kombinaci s filtrem Microfiber Rescue.

Tato kombinace poskytuje možnost jemné filtrace pomocí kompaktního skládaného filtru a univerzálního opakovaně použitelného filtru - sáčku Microfiber. Sáčkový filtr bez problému zvládne sporadické vysoké použití vířivky, bez nutnosti časté výměny skládaného filtru.


Více možností = čistší voda

Nastavení filtračních cyklů i oběhová čerpadla jsou v harmonii. Všechny vířivky Arctic Spas ® se standardně dodávají s možností nastavit filtrační cyklus využívající nízkou rychlost čerpadla č. 1. Systém je nyní možno naprogramovat na dobu v rozmezí 1 až 24 hodin.

* dvojitá filtrační komora není k dispozici u modelu Arctic Fox nebo u série Arctic Essential.