zavřít× Zavolejte: +420 602 545 067
venkovní vířivka baffin

 

S komfortním lehátkem.

Baffin   

venkovní vířivka baffin

Ve vířivce Arctic Spas Baffin naleznete jak komfort, tak oceníte všestranné zaměření tohoto modelu. Vířivka Baffin se odlišuje svým prostorným lehátkem, dále je vybavena dvěma dobře vybavenými sedátky, kde se koncentruje také terapie. Vše pro soukromou každodenní relaxaci nebo pro větší párty, protože je zde dostatek místa i pro další osoby.


Počet osob: 6 osob
Rozměry: 218 x 218 x 102 cm
Objem vody: 1450 Litrů

Vyberte si vlastní konfiguraci počtu trysek.
venkovní vířivka baffin

Baffin 25

Počet trysek 25 vel. 3", jednopulsní/rotační a přímé
Čerpadlo 1 dvourychlostní
venkovní vířivka baffin

Baffin 45

Počet trysek 45 vel. 3", jednopulsní/rotační
Čerpadlo 1 dvourychlostní
Čerpadlo 2 jednorychlostní
Výhody vířivek Arctic Spas - Essentials.

Standardní výbava vířivek Arctic Essentials

Některé odlišnosti u vířivek Arctic Essentials nalezneme, přesto základní stavební kameny dělají z těchto vířivek tu správnou volbu pokud chcete venkovní vířivku s úspornými provozními náklady, s jednoduchou údržbou a dlouhou životností.

obvodová izolace vířivky Náš systém obvodové tepelné izolace FreeHeat® vířivku nejenom perfektně izoluje, současně však také umožní využít zbytkové teplo z provozu čerpadel. Výsledkem je nejlépe tepelně izolovaná vířivka na světě.

Samonosná skořepina vířivky Naše samonosná kompozitní skořepina se skládá z několika vrstev ručně nanášeného sklolaminátu a prémiového akrylátového povrchu Aristech. Na její vodotěsnost poskytujeme jedinečnou doživotní záruku.

Sklolaminátová podlaha vířivky Vířivky Arctic Spas mají integrovanou kompozitní podlahu Forever Floor™, díky které je můžete umístit na jakýkoliv vodorovný terén s dostatečnou únosností. Pozn.: Není u modelu Timberwolf.

Servisní přístup do celé vířivky Až osm odnímatelných dvířek po obvodu kabinetu garantuje bezproblémový přístup ke všem komponentům vířivky pro budoucí údržbu, servis či upgrade.

Schválení vířivky a její certifikace Provozní bezpečnost je u nás na prvním místě a naše vířivky musí stoprocentně splňovat požadavky všech příslušných norem a předpisů.

Termokryt vířivek Arctic V základní výbavě je klasický termokryt 4-2, který zajistí úsporu energie a jednoduché ovládání.
Pro ještě lepší vlastnosti můžete zvolit termokryt Mylovac.

Řídicí systém vířivky a ohřev Technologie, která zajistí jednoduché použití a připravenost do budoucna. Standardní řídicí elektronika a ovládací panel je od firmy Gecko, typ in.YE. Tento prémiový systém je extrémně spolehlivý, má autodiagnostiku a nabízí dobrou modularitu umožňující jednoduché opravy. Součástí je i průtokový ohřev té nejvyšší kvality.

Kabinet vířivky z cedru Jedinečný dřevěný cedrový kabinet vyrobený ručně v nábytkové kvalitě na první pohled odlišuje vířivky Arctic Spas od veškeré konkurence.

Čerpadla ve vířivkách Arctic Špičková čerpadla White Water s výkonnými elektromotory zajistí spolehlivý provoz a vysokou kvalitu hydromasáže.

Barvy povrchu akrylátových vířivek Kromě standardních barev prémiového akrylátového povrchu skořepiny Aristech Acrylics můžete – výhradně u vířivek Arctic Spas - volit také exkluzivní barvy Dakota, Kalahari a Ponderosa Pine.

LED osvětlení ve vířivce Každá vířivka Essentials obsahuje základní LED osvětlení pro vaše pohodlí.

Filtrační systém vířivky Jeden plovoucí skimmer se postará o účinné odebírání nečistot z povrchu hladiny, které zachytí naše speciální filtry Silver Sentinel s účinností až 1 mikron.

Komfortní masáž ve vířivce Ergonomický design našich vířivek byl díky zpětné vazbě uživatelů doveden k dokonalosti. Vychutnejte si dokonale komfortní relaxaci nebo mimořádnou sílu hydromasáže Arctic Spas.

Volitelná výbava

Zjistěte jaké jsou možnosti hlavně v oblasti dezinfekce vody, osvětlení, ale objevte také spoustu dalších doplňků, které znásobí vaše pohodlí.

Slana voda ve vířivce Desinfekční systém se slanou vodou vám zajistí křišťálově čistou vodu. Mořská sůl nejen zajistí čistou vodu tak jak očekáváte, ale zanechátaké vaši pokožku jemnou a vláčnou. Jednoduchost použití systému vám také přinese úsporu použitých chemikálií a práce nezbytně nutné k udržení čisté vody.

Tento systém vám pomáhá pomocí oxidace držet vaši vodu ve vířivce čistou. Výrazně redukuje množství chemikálií, které byste přidávali do vířivky.

Termokryt vířivek Arctic S termokrytem Castcore® Mylovac se nemusíte obávat žádné sněhové nadílky. Mimořádně vysokou únosnost doplňují perfektní tepelně izolační vlastnosti a dlouhá životnost.

LED osvětlení ve vířivce Skvělý prostředek pro nastavení atmosféry. Podsvícené plochy pro nápoje a otočné ovladače vířivky zajistí perfektní barevné schéma, zatímco podvodní světla vytvoří náladu.

Pro poskytnutí hudební kulisy řada Essential obsahuje 2 reproduktory montované na povrch skořepiny a výkonný sub-woofer. Chcete-li se bavit nebo jen nastavit náladu, tento systém je ten pravý..

Zvedák držák termokrytu vířivky Zvedák osazený pod vířivkou nebo přišroubovaný do kabinetu a vybavený pneumatickými vzpěrami. Tento doplněk výrazně přispěje k uživatelskému komfortu.

Kromě oblíbených cedrových schodů můžete vířivku Arctic Spas doplnit například barovým pultíkem, cedrovým květináčem nebo praktickým věšákem na župany.


Zavolejte 602 545 067