logo vířivek arctic
prazdny virivka Arctic Spas

Vířivky vyrobené pro nejtvrdší klima na světě. Kdekoliv zrovna žijete.

Vzduchová terapie

Lehčí, bublinková masáž.

Stejně jako voda, tak také vzduch může být použit pro terapeutickou masáž. Arctic Spas® nabízí ke všem vířivkám možnost instalace balíku Therapy Air. V základu se jedná o výtlačný ventilátor, který žene zbytkové teplo z motorů čerpadel do vzduchových trysek umístěných ve vířivce.

Therapy Air přináší jemnější bublinkovou masáž než trysky vodní. Na rozdíl od většiny vířivek, které používají studený venkovní vzduch, systém Therapy Air od Arctic Spas používá vzduch z ohřátého prostoru pod pláštěm a poskytuje tak teplou a pohodlnou masáž. A v létě pak za použití "letních dvířek" Vám umožní systém držet vodu příjemně osvěžující.

* Vzduchová masáž není dostupná pro sérii Epic.


Aromaterapie Lasting Scents™.

Příjemné pro tělo, mysl i duši.

V přírodní terapii se široce využívá síla vůně, jež pozitivně mění stav mysli a prohlubuje tím terapeutický prožitek. Všechny vířivky Arctic Spas® vybavené systémem Therapy Air obsahují také plně integrovaný systém aromaterapie, který zavádí provoněný vzduch přímo do bazénu. Naše unikátní aroma nádržka umožňuje řídit množství vůně a v době nepoužívání ji lze úplně zavřít. Síla přírodní vůně v kombinaci s výkonnou hydroterapií je příjemná jak pro vaše tělo, tak pro váš duševní stav.