logo vířivek arctic
prazdny virivka Arctic Spas

Vířivky vyrobené pro nejtvrdší klima na světě. Kdekoliv zrovna žijete.

Výbava celoročních bazénů

Každý bazén All Weather Pool (celoroční) krásných masivních oblých tvarů obsahuje asi 5 krát více vody než běžná vířivka. Jsou hluboké, elegantní a celoroční.

Volba plavání s odporovým systémem Tether nebo proti některému z protiproudů umožňují v těchto bazénech fitness s maximální univerzálností. Nadnášení těla ve vodě umožňuje aktivní cvičení bez rizika velkého opotřebení a bolesti, navíc aktivně cvičit tělo máte možnost za každého počasí. Relaxujte a odpočiňte si od každodenních stresů v celoročních bazénech Arctic Spas.


prostor

Prostor pro plavání

Všechny vaše požadavky jsme zakomponovali do pěti různých celoročních bazénů. Od maximálního prostoru pro pohyb až po relaxační hydroterapeutická sedátka. Vyberte si bazén, který nejlépe vystihuje vaše potřeby a očekávání.
protiproud

Protiproudé trysky Monsoon

Dvě silné trysky Monsoon umístěné v čele bazénu jsou zásobovány samostatným vysokorychlostním čerpadlem WhiteWater a nabídnou protiproud s průtokem 30 m3/hod dostačujím pro zábavu i kondiční plavání. Skvělá volba pro nejširší spektrum uživatelů.
protiproud

Protiproud Niagara

Tento prvotřídní protiproudý systém německé firmy Speck zahrnuje dvě vysokoprůtokové trysky BADUSTREAM II s plochým osazením a zabezpečeným sáním. Čerpadlo Speck 21-80/33, 4HP a široké potrubní rozvody průměru 4" poskytnou mimořádně vysoký výkon 90 m3/hod. Trysky jsou nastavitelné vertikálně i horizontálně a nabídnou požadovaný směr i šířku proudu pro všechny možné aktivity.


tether

Plavecký odporový systém Tether

Tento plavecký systém byl vytvořen profesionálními sportovci a skýtá trvalý odpor, zatímco plavete. Nastavitelný pro jakékoliv potřeby.
Více u jednotlivých modelů.


Inovace, vlastnosti