logo vířivek arctic
  • Solární sprchy Solární sprchy nejsou pouze důležitým hygienickým doplňkem bazénu či vířivky. Díky elegantnímu vzhledu, funkčnosti a jednoduchosti instalace se v posledních letech staly zcela samostatným prvkem pro osvěžení a relaxaci v zahradě. Více
  • Široká nabídka Vybírejte z pestré nabídky solárních sprch Formidra nebo sprch Sunny Style. Více
Solární sprchy

solarni sprcha Solární sprchy nejsou pouze důležitým hygienickým doplňkem bazénu či vířivky. Díky elegantnímu vzhledu, funkčnosti a jednoduchosti instalace se v posledních letech staly zcela samostatným prvkem pro osvěžení a relaxaci v zahradě. Kromě příjemně teplé vody určitě potěší také fakt, že slunce neposílá účty za ohřev.

Italská společnost Formidra vyrábí solární sprchy již od roku 1988, kdy jako první na světě tento sortiment uvedla na trh. Na moderních výrobních linkách v Turíně dnes vznikají špičkové sprchy pro privátní i veřejné využití. Díky své technologické vyspělosti, jedinečnému designu a dokonalé kontrole celého výrobního procesu prakticky není možné sprchy Formidra kopírovat.

Jednotlivé základní modely jsou k dispozici v různých barevných variantách a s různou úrovní výbavy. Společnost Formidra tak má optimální nabídku pro každý požadavek i rozpočet.

Nabídku solárních sprch jsme přesunuli na stránky našeho e-shopu Bazénové příslušenství. Kromě solárních sprch Formidra zde naleznete i jednodušší sprchy Sunny Style, které vás překvapí svou praktičností.


Vstoupit do e-shopu

 


happy

Termoplastická solární sprcha vyrobená z polyetylenu vysoké hustoty.

big jolly

Hliníková solární sprcha s objemem zásobníku vody 40 lt v rovném provedení.

spring

Hliníková solární sprcha s jedinečným designem. Objem zásobníku 30 lt, rovné nebo zahnuté provedení.

dada

Hliníková solární sprcha DADA představuje vrchol v nabídce společnosti Formidra.