logo vířivek arctic
prazdny virivka Arctic Spas

Vířivky vyrobené pro nejtvrdší klima na světě. Kdekoliv zrovna žijete.

Systém slané vody Onzen™

Inteligentní, nenáročná a přirozená péče o vodu se snadným ovládáním

Onzen™ je systém slané vody vyvinutý společností Arctic Spas®, který vytváří sanitační činidlo elektrolýzou solí z Mrtvého moře. Tento systém má několik výhod ve srovnání s tradičními metodami dezinfekce vody. Sanitační činidlo je podle potřeby vyráběno a nikoliv přidáváno do vody, provozní náklady jsou proto nízké. Sanitační činidlo je vyráběno v čisté formě, je prosté všech zbytkových příměsí, které se tak nehromadí ve vodě. V důsledku je voda mnohem jemnější k očím i pokožce, úroveň slanosti je přitom srovnatelná se slaností lidských slz.

Onzen™ má mnoho unikátních parametrů, kterými překonává dřívější otázky spojené s použitím systémů slané vody pro vířivky. Onzen™ má elektrody, které mohou být v budoucnu vyměněny přímo uživatelem. Protože je elektrolýza základem fungování systému, je zřejmé, že potřeba výměny elektrod v budoucnu nastane. Výměna titanové kartuše s elektrodou je jednoduchá a finančně nenáročná operace, při které ani nemusí být z vířivky vypuštěna voda. Druhou výhodou systému Onzen je možnost plné kontroly pomocí horního ovládacího panelu nebo prostřednictvím aplikace Arctic Spas® Smart Phone App. Uživatel může sanitaci systémem Onzen přizpůsobit aktuálnímu nebo předpokládanému vytížení vířivky.


Systém s automatickou regulací - to je Spa Boy

Zaujala vás možnost vířivky se slanou vodou a elektrolýzou?
Pak je tu pro vás automatický systém Spa Boy, který umí automaticky řídít elektrolýzu v závislosti na znečištění vody a přitom ještě monitoruje pH. Vše pěkně s výstupem do aplikace ve vašem mobilu!

Více zde: Spa Boy


onzen